Spojte se s námi


Fotbal

Nedvěd se měl sejít s nechvalně proslulým agentem Raiolou! Jakou budoucnost pro Juventus plánují?

Viceprezident Juventusu Turín Pavel Nedvěd se měl v sobotu sejít s nechvalně proslulým agentem Mino Raiolou. Měli spolu probírat přestupové plány pro letní přestupové období. Jakou budoucnost pro Juventus chystají?

Publikováno

dne

Viceprezident Juventusu Turín Pavel Nedvěd se měl v sobotu sejít s nechvalně proslulým agentem Mino Raiolou. Měli spolu probírat přestupové plány pro letní přestupové období. Jakou budoucnost pro Juventus chystají?

Zdroj: Валерий Дед, CC BY 3.0,

Juventus neprožil podařenou sezonu, třebaže nakonec vyhrál alespoň italský pohár. Klub se rozloučil s koučem Andreou Pirlem a nahradí jej Massimiliano Allegri, který Bianconeri vedl v letech 2014 až 2019.

A viceprezident Pavel Nedvěd nechce nic nechávat na poslední chvíli. Naopak. Už řeší, jak by měl vypadat kádr pro nadcházející sezonu. Proto se údajně sešel s nechvalně proslulým agentem Mino Raiolou, jehož klientem kdysi sám býval.

I díky tomu má s Raiolou Nedvěd velmi dobrý vztah. Lze tedy očekávat, že agent nebude dělat Juventusu na přestupovém trhu žádné problémy.

Nejvíce se řeší možný návrat Paula Pogby spolu s příchodem talentovaného gólmana Gianluigiho Donnarummy, jemuž vypršel kontrakt v AC Milán. Má se jednat o prioritní cíle Juventusu.

Juventus však nejdřív musí prodat Wojciecha Szczesného, aby uvolnil Donnarummovi místo a aby si finančně ulevil. Polský gólman vydělává až sedm milionů eur ročně a takový plat mu zřejmě jen tak někdo nenabídne.

Co se týká Pogby, Juventus má být připraven vyměnit jej za hvězdného Cristiana Ronalda. Ovšem přítelkyně portugalského fotbalisty reportérům řekla, že odchod z Turína není na místě.

Bianconeri pak mají ještě jeden velký cíl. Na mušce mají Donyella Malena, který v této sezoně za PSV Eindhoven nasázel skvělých 27 gólů, k nimž navíc přidal 10 asistencí.

V řešení je také návrat Moise Keana či výměna Federica Bernardeschiho za Alessia Romagnoliho.

Itálii zkrátka rozhodně nudné přestupové léto nečeká.

Zdroj: Football-Italia

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.