Spojte se s námi


La Liga

Nečekaný zvrat v přetahované o Alexise Sancheze: Ozval se Real Madrid!

Publikováno

dne

Alexis Sanchez se stane na konci sezóny volným hráčem a prakticky každodenně se objevují nové informace o tom, kam by mohl tento jihoamerický útočník zamířit. Nejnověji se mluví o návratu do Španělska.

„Alexis Sanchez má svoje srdce nastavené na odchod z Arsenalu Londýn, přičemž Real Madrid podrobně monitoruje situaci okolo tohoto Chilského reprezentanta,“ přišel s překvapivou informací katalánský deník Mundo Deportivo.

„Osmadvacetiletý útočník by byl perfektní posilou pro Los Blancos, kteří opět mají v plánu ovládnout fotbalovou Evropu. Přemluvit Alexise je však komplikované,“ uvádí se v oficiálním znění článku.

Komplikovaný je Sanchezův příchod proto, že tento Chilan v minulosti tři roky oblékal dres FC Barcelony a s katalánským gigantem a fanoušky má stále dobrý vztah. Pokud by se rozhodl odejít na Santiago Bernabéu, na Camp Nou by se stal takříkajíc veřejným nepřítelem.

Kromě Alexise Sancheze je ve velkém s Realem Madrid spojován i argentinský kapitán Interu Milano Mauro Icardi.

Objevují se však zprávy, že Alexis je přestupovým cílem číslo jedna a v případě Icardiho jde o jakýsi plán B.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.