Spojte se s námi


Fotbal

Nečekal jsem to od něj, reagoval Haraslín na brutální zákrok Vavra

Publikováno

dne

Sparta má za sebou první přípravný zápas nového roku. Na vlastním stadionu dokázala porazit s přehledem FC Kodaň 2:0. Průběhu zápasu zajisté napomohlo brzké vyloučení slovenského stopera Denise Vavra. Jak na brutální zákrok reagoval postižený Lukáš Haraslín?

Znají se ze slovenské reprezentace, ale v zápase to znát rozhodně nebylo. Po necelé půlhodince přátelského zápasu sestřelil na polovině hřiště svého spoluhráče z národního týmu nevybíravým způsobem a šel rovnou do sprch.

Sparta Praha svůj první letošní přípravný zápas zvládla na výbornou. Na Letné porazila po jednoznačném průběhu FC Kodaň 2:0 po brankách Olatunjiho a Kuchty. Průběhu utkání zajisté napomohla situace z prvního poločasu.

Ve 26. minutě totiž slovenský stoper Kodaně Denis Vavro dosti nevybíravým způsobem sestřelil na půlce hřiště svého reprezentačního kolegu Lukáše Haraslína. Sudí Ladislav Szikszay situaci vyhodnotil červenou kartou a Vavro odešel předčasně do sprch.

Haraslín reagoval na brutální zákrok Vavra

Naštěstí nedošlo ke zranění sparťanského hráče a Haraslín dál pokračoval ve hře. V přátelském utkání a navíc na polovině hřiště takřka nic neřešící zákrok byl ale opravdu zbytečný. Slovenský obránce to tak na sociálních sítích poměrně schytal. Jak ale reagoval postižený křídelník?

„Těžko se mi k tomu něco říká, ať si lidé udělají svůj názor,“ řekl Haraslín v pozápasovém rozhovoru na O2 TV Fotbal. „Byl to nepříjemný zákrok zezadu. Věděl jsem, že mě bude někdo dostupovat, ale netušil jsem, že do mě takhle vletí zezadu.“

„Myslím, že kdybych nezvedl levou stojnou nohu, tak mi ji trefí a kdo ví, jak by to skončilo,“ vrátil se k onomu momentu. „Takže naštěstí to neskončilo nějak vážně. Nebudu to ale radši komentovat.“

„Od U16, U17 hrajeme spolu ve slovenské reprezentaci, známe se,“ reagoval na fakt, že se oba aktéři znají ze slovenského reprezentačního týmu. „Nečekal jsem to od něj. Po zápase mi napsal, jestli jsem v šatně. Odpověděl jsem mu, že to nemusel dělat proti mně, když se známe. Bylo to podle mě zbytečné, ale jdeme dál,“ dodal.

Zdroj: AC Sparta Praha, O2 TV Fotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.