Spojte se s námi


Premier League

Naváže Bristol City na svoje výkony před reprezentační přestávkou?

Publikováno

dne

Jako takový malý předkrm před víkendovými zápasy všech fotbalových lig, doporučuji věnovat pozornost zajímavému zápasu z druhé nejvyšší anglické soutěže – Championship. Tam se ve 12. kole utká Bristol City s Burton Albion a bude na co se dívat. Zápas startuje v pátek 20:45 SEČ.

Bristol City

Bristol je aktuálně v tabulce na 4. pozici s 20ti body a skóre +9. Velmi dobrou formu má zvláště v posledních kolech. V lize prohrál naposledy 12.8., od té doby si připsal 5 remíz a 4 výhry.

V posledním ligovém kole před reprezentační přestávkou vyhrál Bristol 1:3 na hřišti Ipswiche (8). Bristol hraje velmi týmově a trenér Johnson se spoléhá zejména na hráče jako je Flint (O 7/3), J. Bryan (O 11/0), Paterson (Z 11/2) či Reid (U 11/7).

Pro tento zápas bude chybět pouze dvojice Djurič (U 0/0), O´Neil (Z 2/0). Po zranění by se mohl na hřišti ukázat i Pisano (O 5/0), ale jeho start je nejistý.

Předpokládané rozestavení: 4-4-2

Předpokládaná sestava: Fielding – Wright, Flint, Baker, Bryan – O´Dowda, Smith, Brownhill, Paterson – Reid, Diedhiou.

Burton Albion

Burton je na tom o poznání hůře než jeho soupeř. Tým předvádí už od začátku sezóny špatné výkony a je aktuálně až 21. To je poslední příčka nad sestupovým pásmem. Zde má Burton na 22. Birmingham náskok pouhý jeden bod.

Také skóre Burtonu je až děsivé, za 11 zápasů tým nasbíral záporné skóre -17. Burtonu se hrubě nevyvedla dvě poslední kola. Oba zápasy prohrál před vlastními fanoušky vysoce 0:4. Nad jeho síly byla Aston Vila (7) a Wolves (2).

Trenér Clough bude pro tento zápas postrádat dlouhodobě zraněného Boyce (U 0/0). Clough stále nemůže najít v týmu nikoho, kdo by dával góly, nejlepším střelcem týmu aktuálně nikdo není, jen pár hráčů vstřelilo 1 gól.

Předpokládané rozestavení: 3-5-2

Předpokládaná sestava: Bywater – Buxton,McFadzean,Warnock – Flanagan, Akpan, Murphy, Allen, Dyer – Akins, Scanell.

Prediction

Je otázkou, jak formu jednotlivých týmů změnila reprezentační přestávka. Nečekám však natolik markantní změnu, aby dnes hosté nějaké body uhráli. Bristol hraje skvěle týmově a daří se i individualitám.

Burton má naopak obrovské problémy v útoku a ani s obranou to není ideální. Očekávám snadnou výhru domácího celku.

Osobně volím výhru domácích v jednogólovém asijském hcp (aktuálně nejlepší kurz má SK Pinnacle 1,6). Pro odvážnější doporučuji zkusit klasický 1,5 hcp či jednogólový evropský hcp.

Reklama

Oblíbené