Spojte se s námi


Bundesliga

Nastává éra Bayernu Mnichov? Mladíci mohou dominovat světu po dlouhé roky

Publikováno

dne

Je to definitivní! Bayern Mnichov je nejlepším týmem letošní sezony a naprosto zaslouženě získal svůj historicky šestý titul v Lize mistrů. Od té doby, co tým převzal Hans-Dieter Flick, Bayern šlape a 33 výher ve 36 zápasech je toho jasným důkazem.

Zdroj: CC BY-SA 4.0

Bayern má navíc skvěle vyvážený tým, v němž najdeme řadu opor, kterým je maximálně 25 let.

V blízké budoucnosti tak přijde pouze čas na to, aby našel mnichovský celek náhradu za kanonýra Roberta Lewandowskiho a také brankáře a kapitána Manuela Neuera.

Jinak má Bayern k dispozici plno vynikajících mladých hráčů, kteří v nedělním finále ukázali, že se ve svém stále ještě nízkém věku nezaleknou ani finále Ligy mistrů.

Například takový Niklas Süle, který musel v průběhu utkání nahradit Jeroma Boatenga, si počínal jako starý zkušený mazák. A útočníkům pařížského celku nedovolil takřka nic.

Z Bayernu sršela v poslední době neskutečná pohoda a fakt, že ve 30 posledních zápasech neprohrál pouze jeden jediný tým, který dokázal udržet útočnou mašinérii na uzdě (RB Lipsko), hovoří za vše.

Určitě tak bude velmi zajímavé sledovat to, jak si povede mnichovský celek v příští sezoně, jelikož se dá věřit tomu, že by mohl svůj velký úspěch z letošní sezony opět zopakovat a to ne jenom jednou!

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.