Spojte se s námi

Fortuna liga

Nadšení sparťanů opět klesá. Posměšky Zahustelovi výrazně přitížily

Zveřejněno

dne

Sparta má za sebou první ligové kolo. A hůře to pro ni začít nemohlo, jelikož v domácím prostředí podlehla Slovácku 0:2. Pro tým z Uherského Hradiště jde tak o první výhru na Letné od založení klubu. Kdo své fanoušky nepotěšil? Na to se podíváme ve Sparťanském blogu.

Zdroj: sparta.cz

Utkání bylo zejména o seběvědomí. Vědělo se, že Slovácko přijede s čistou hlavou a diváci tak s největším pravděpodobností neuvidí pohledný fotbal. Sparta neměla jinou možnost než vítězství. A v hlavách hráčů to bylo vidět od začátku utkání.

V nejhorší psychické pohodě byl Zahustel, jenž po půlminutě hry poslal míč zbytečně na roh a z ochozů byly slyšet posměšky. Něco takového pak hráči zkazí celé utkání, v případu Zahustela poločas.

Jeho výkon byl stejný jako na jaře. Již v přípravě ukázal, že jeho výkony nejsou zdaleka na A tým. I kvůli němu tak padla první branka do sparťanské sítě. Po chybě Kangy zcela nepochopitelně Zahustel pouze vyklusával a nechal samotného Kalabišku, který si posadil Kayu a pohodlně skóroval.

Dvojitá smůla Zahustela byla v tom, že míč ještě stačil tečovat mezi nohy brankáře Nity, který by dost možná míč vyrazil. Při druhé brance nesmyslně chyboval ve středu hřiště Sáček. Ovšem to by ještě nebylo nic hrozného, kdyby nenechal Kanga společně s Kayou útéct Daníčka, který neměl těžkou práci.

Po půlhodině hry tak bylo hotovo a vědělo se, že tento zápas se otočí jen stěží. Šance byly, ale skórovat se z nich nepovedlo. Smutný pohled byl na trenéra Jílka, který se snažil seč mohl, ale tým k obratu dovést nedokázal.

Zdroj: sparta.cz

Jak hrála obrana? Mimo Zahustela nehraje v poslední době dobře ani Hanousek. Zbytečné ztráty, dopředu nic moc. Snad se dostane zpět do formy. Stoperská dvojice nedělala příliš chyb, nicméně u obou branek má svůj podíl viny.

V záložní řadě neukázal nic Karlsson, jenž byl střídán již v prvním poločase. Ani jemu nepomáhá ovšem to, že za sebou nemá jistotu v podobě kvalitního beka. Druhá strana křídla v podobě Hložka také nebyla ta, která na jaře. Stále ale patřil tento šestnáctiletý talent k tomu lepšímu.

Ve středu zálohy vyběhla trojice Kanga, Sáček, Trávník. Martin Hašek nemohl nastoupit, jelikož ho trápila viróza. Jinak by s největší pravděpodobností poslal Sáčka na pravou obranu místo Zahustela, kterého v příštím utkání očekávám maximálně na lavičce náhradníků.

Guélor Kanga běhá všude a i kvůli tomu se pak ve středu hřiště objevují mezery, díky čemuž mohlo Slovácko útočit. Gabonský záložník navíc hodně chyboval, plusem ale byly jeho dalekonosné nahrávky. Michal Sáček chyboval u druhé branky, ovšem jednu jeho střelu chytil Trmal, druhá skončila na tyči.

Michal Trávník je pouhým stínem podzimní sezony 2018/19. Ve Spartě se zatím nechytá a není oporou. V útoku naskočil v základní sestavě Kozák, který měl na ruce dokonce kapitánskou pásku. Snažil se, sklepával míče, měl jednu dobrou střelu. V případě dobře fungujícího týmu bude přínosem.

Delší dobu na hřišti strávili i Tetteh s Plavšičem. Tetteh se předvedl povedenou hrou, i on měl několik příležitostí, tu největší ale zahodil, když běžel s Kozákem sám na jednoho obránce a zcela nesmyslně přihrál metr za paty. Plavšič naskočil až do druhého poločasu, ale předvedl kvalitní výkon.

Jediné co jeho výkonu chybělo, byl gól. Po jeho nádherné střele mohl skončit míč v síti, nicméně Trmal ukázal své kvality. Sparta tak hned v prvním utkání zkrotila sparťanské naděje na povedenou sezónu.

Času je ale ještě spousta. Pochvala míří na tribuny, jelikož velká většina fanoušků nepískala na své hráče, kteří byli po utkání zcela zdrcení. Výkon byl špatný, ale musíme dát Spartě čas. Nabízí se srovnání s rivalem ze Slavie, která po příchodu trenéra Trpišovského také nepředváděla dobrý fotbal.

Reklama
37 komentářů

37 Comments

 1. mycwa

  15.7.2019 na 15:56

  “vědělo se, že tento zápas se otočí jen stěží” Můžu se zeptat kdo to věděl? Já třeba stále věřil v obrat, že padne nějakej náhodnej gol na 1:2 a hráče to nakopne. Tak by možná bylo lepší psát tyhle názory sám za sebe nezobecňovat je na všechny. Ostatně věřila i většina tribun protože až do nějaký 80. minuty se hodně dobře fandilo.

  • Misot

   16.7.2019 na 6:52

   Spaťanské úspěchy vždy byly spojené s bojovností…lepší je 11 válečníků Řepků než 11 poflakujících se rádoby “hvězd”, kdy v pohybu je jen hráč s míčem a i ten se po ztrátě míče neráčí vracet… a “trenér”, který nedokáže zjednat disciplinu…

  • Karel

   20.7.2019 na 1:41

   Já to věděl. Na vymyšlený penalty v 90+ minutě pro spartu už se naštěstí většinou nehraje…

 2. RUDLA

  15.7.2019 na 16:29

  S tím souhlasím fandili jsme opravdu skvěle. Byl jsem tam a fandil.A akorát jsem úplně nepochopil sestavu.Heca určitě si lépe organizuje obranu než Nita.Vzakladu určitě scházel Lischka proti Stetinovy.V přípravě byli s Kayu skvělí .Plavci byl v přípravě pomalu nejlepší. Po přestávce byli se Sackem který šel na místo marného Zahustela ozdobou Sparťanského snažení. Langa ač je opravdu dobrým fotbalistou Spartě jenom škodí. Stále požaduje od spoluhráču míč ač je mnohem v horším postavení. Tím hrozně spomaluje a brzdí rozehravku. Nenechá vlastně nspoluhráčům jejich vlastní zhodnocení situace.

 3. Míra

  15.7.2019 na 19:32

  Ale to je všechno dáno tím, že sudí neměl ke Spartě “respekt” a nevymyslel pro ni asi tak sedm penalt!

  • Lukas

   16.7.2019 na 7:27

   Přesně…je v prdeli, že přece “naší” železnou Spartičku, tým lidu, takhle sudí ignorují. Však přece Plzeň a Slavie si je kupují každý zápas a je vidět, že za prohru můžou tyto dva týmy. Chtějí prostě tu “naší” železnou Spartičku odstřihnout od boje o titul hned z úvodu.

  • mycwa

   18.7.2019 na 11:52

   Parádní mindrák 😀 Slávista že?

   • Karel

    20.7.2019 na 1:39

    já slávista nejsem a mám stejný názor ty arogantní rudej komunistickej protekční spratku.

 4. Karel Bláha

  15.7.2019 na 20:10

  Letos to vidím u Sparty na boj o záchranu a brzký vyhazov Jílka.

 5. Sony

  15.7.2019 na 20:58

  Sestavu na Jablonec bych si představoval asi takto: Heča – Sáček, Lischka, Costa, Frýdek – Plavšič, Hašek, Kanga, Trávník, Hložek – Kozák. Na střídání Nita, Kaya, Štetina, Hanousek, Graiciar, Krejčí, Tetteh. Kvalitnější ani zdravější hráče zatím Sparta bohužel nemá.

 6. Rejnok

  15.7.2019 na 21:45

  Byla to bída. Obrana hořela, to se čekalo. Lepšího stopera jak Lischku Sparta nemá. Měla vzít Sivoka na rok. Sice bez perspektivy, ale dirigoval by obranu a zastoupil by Bořka jako generál.Do opěvované zálohy bych dal Krejčího, chybí mi tam v záloha trochu chlap, samé tintítka- Kanga, Plavčič, Sáček. Hložek je ještě mladý a Fryďas s Haškem sice hrají agresivně , ale nejsou to dřevorubci.Něco jak byl dříve Kucka nebo Jarošík, trochu kopyto , které umí i dát gol a souboj s ním soupeře zabolí. Do útoku by měl Křetinský rozbít prasátko a vysypat všechny bony za Bonyho.
  Když ani to nepomůže, tak jít od válu. Do základu jistě Lischka, Costa, Hašek. Dal bych šanci i Krejčímu.

 7. cloudie

  15.7.2019 na 22:13

  Všude se jen píše o tragickém výkonu Sparty. Ale ta hrála jen to, co jim daleko lepší Slovácko dovolilo. Je třeba si uvědomit, že Sparta je už jen průměrný český tým, který bude rád za předkolo Balkán cupu. Na víc nemá a mít dlouho nebude. Ruďoši se s tím musí smířit. Sorry jako 😉

 8. Míra

  15.7.2019 na 22:36

  O jakém nadšení to vlastně píšete? O nadšení z toho, že v přípravě porazili třetiligový Benešov a nikomu jinému gól nedali? Z toho byli nadšení?

  • Michael Pastva

   16.7.2019 na 0:09

   Nadšení z nové sezóny, nových nadějí a teoretické šance na titul.

   • Lukas

    16.7.2019 na 7:30

    Nadšení ? To máme přece my ostatní 😀
    Však tam se musí každý večer modlit, aby ta sezona byla diametrálně odlišná. Jenže se hraje stále stejná bída. Přijdou jiní hráči a hrajou stejnou tužku…tohle je dobrá filozofie a tvář Sparty. A lidi pořád fňukají na trenéry, že jim nedokážou vtisknout svojí tvář 😀

    V Jablonci doufám rupnou a zase s nulou.

 9. Karel

  16.7.2019 na 0:22

  Já taky fandil naplno a je super že si to už sedá!! Už ať si to sedne pořádně a v druhé lize bude těm ruďochům líp…

  • David

   16.7.2019 na 12:16

   Karle ty jsi asi velikej blb vid

   • Karel

    20.7.2019 na 1:34

    Davidku jak píšeš já asi velkej, ale ty jsi určitě největší rudej ko..t na světě. A že vás tam je všude spousta! Vytáhni si hlavu z pr…e a rozhlídni se, uvidíš spoustu zajímavých věcí debile…

  • mycwa

   18.7.2019 na 11:54

   A už si byl u toho doktora kájo??

 10. Karel

  16.7.2019 na 0:36

  Míra 15.7.2019 na 19:32
  Ale to je všechno dáno tím, že sudí neměl ke Spartě “respekt” a nevymyslel pro ni asi tak sedm penalt!
  Míro přesně jak píšeš! Naštěstí už nejsou devadesátky kdy to bylo v každým zápase a nejlíp v devadesáté+ minutě.
  Fandím Zbrojovce, která je v druhé lize kde příští rok bude porážet ty rudý kur.. a rád se přijdu podívat.

  • Lukas

   16.7.2019 na 7:33

   Sestup Sparty by byl smutný…ne, že bych to té chátře nepřál – přeju jim přesně to, co přáli oni Slavii v době největší krize, ale ať se hezky krčí dole. Ať dostává čočku i od podprůměrných klubů (teda, to už očividně dostává).

  • 883ccm

   16.7.2019 na 7:51

   Hele, Karel, fandit tradičnímu druholigovému týmu ze zatáčky na Vídeň, tak chodím kanálama, jasný?

   • Karel

    19.7.2019 na 14:02

    883cm je tvoje výška? To se do toho kanálu akorát vejdeš blbe…

  • mycwa

   18.7.2019 na 11:53

   Ty si kus debila :))))))))))))))

   • Karel

    19.7.2019 na 14:11

    o tobě toto psát ani nemusím, protože to u tebe už z dálky každý vidí ty rudej komunistickej šmejde.

 11. Jožka

  16.7.2019 na 0:38

  Slovácko oléééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Karel

   20.7.2019 na 1:47

   Oléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé Slovácko!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Karel

  16.7.2019 na 0:38

  Váš komentář čeká na posouzení moderátorem diskuse.

 13. Josef

  16.7.2019 na 8:14

  Autor článku, je výborný češtinář, písmenko sem, písmenko tam. Kdybych si nedovedl představit o čem autor píše … je snůška blábolu

  • Michael Pastva

   16.7.2019 na 8:30

   Dobrý den, v případě, že jste v článku našel chybu, budu rád za jakékoliv připomínky. Takto nekonkrétním komentářem příliš nepomůžete. Děkuji

  • Karel

   20.7.2019 na 1:49

   Josífek sparťan…musíte psát jinak, psát chválu a že si to už sedá a pak to Josífek pochopí a pochválí vás…

 14. robert

  16.7.2019 na 8:37

  Kdy už si ve Spertě vedení konečně uvědomí že problém není v trenérech ale v hráčích.Mají průměrný kádr bez vůdčí osobnosti,nemají tvořivé hráče,nemají ani jednoho kvalitního střelce,obrana je pro smích,mají jen trénované nekopy typu Frýdeka,Sáčka,Haška,to jsou hráči fotbalově na divizi,jen mají lepší fyzičku,a umí dobře faulovat,to jim jde.Tohle trio doplnuje drbálek Kanga který nikdy nepochopí že fotbal se hraje na branky a ne na kličky.Pro mnejako pro spartana,který chodil na ještě na starou dřevěnou Spartu a pamatuje všechny uspěchy týmu je to tragický pohled.Nejvíc mi ale vadí ty jejich namachrovaný předzápasový kecy v televizi,žádná pokora,oni si fakt myslí že jsou hráči evropské třídy,je to k smíchu.

  • Ivo

   16.7.2019 na 10:00

   Spartu sráží přístup ke hře. Soupeř rychle běhá sparta poklusává. Hráči soupeře se vzájemně zajišťují u sparty vládne chaos. Hráči nemají individuální schopnosti ( až na Hložka ) řešit individuálně složitější situace směrem dopředu spoléhají se na Kangu (vždy směrem dozadu ), který je pomalý a vyžaduje kontrolu nad řešením situací. Na svá řešení nemá postavu ani rychlost ani dostatek herní kázně. Jedna nebo dvě dlouhé přihrávky nevyváží desítky zpomalených nebo zničených akcí a nedoražených návratů jeho zásluhou. Kangu okamžitě na lavici a co nejrychleji prodat. On je brzda a je nenapravitelný týmový hráč z něho nikdy nebude. Kdy už prohrávat tak s mladými perspektivními odchovanci, kteří mají šanci se ještě něco naučit. Většina současných namyšlenců na to nemá.

 15. Jaroslav Kalous

  16.7.2019 na 10:13

  “Vědělo se, že divák pravděpodobně neuvidí pohledný fotbal”. A kdy divák v naší “lize” pohledný fotbal viděl?:-))
  Liga bude opět k nekoukání, podprůměrná a plná kroutičů hlav a rozhazovačů rukou při každém odpísknutém faulu. To jediné jde hráčům dobře. Jako byli Psohlavci, tak po našich trávnících běhají Kroutihlavci.
  Ale jen takovéto výsledky mohou naši nudnou “ligu” alespoň trochu okořenit! Jen víc a houšť!
  A tupý sparťanský fanoušek a podpořit hráče kterému se nedaří? Zapomeňte!!!

 16. Honza

  16.7.2019 na 11:30

  Může mi někdo vysvětlit, koho ve vedení Zahu klátí, že pořád kope základ? Každej zápas nějaká jeho bota a furt se tam drží jako klíště.

 17. Alois Všudybyl

  16.7.2019 na 12:50

  Z cizinců nikdy nebudou Sparťani. Snad s výjimkou Slováků. Sparta není pro cizince dostatečně silné jméno a tudíž dostatečně silná motivace. Představa brněnského právnička o světovém renomé Sparty je zcela mylná.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Fortuna liga

Baník rozdrtil Slovácko. Fanoušci dvacet minut protestovali proti verdiktu Disciplinární komise

Zveřejněno

dne

Byla to jednoznačná záležitost. Fotbalisté Baníku Ostrava nedali v sedmém kole Fortuna ligy žádnou šanci hráčům Slovácka a na městském stadionu ve Vítkovicích vyhráli 3:0. Poprvé v sezoně nastoupil v sestavě domácích brankář Jan Laštůvka, který hned udržel čisté konto.

Fotbalisté Baníku se radují z gólu. Zdroj: fcb.cz

Úvod zápasu přinesl hodně nepřesností na obou stranách. Zajímavější, než samotný fotbal, byl tak tichý protest fanoušků Baníku, kteří takto protestovali proti verdiktu Disciplinární komise LFA. Ta ostravským příznivcům zakázala za jejich výtržnosti na Letné výjezd na další venkovní duel Baníku. Klub navíc vyfasoval pokutu 150 tisíc korun. Z kotle domácích se tak ozýval jen potlesk, a to jen v momentě, kdy se svěřencům Bohumila Páníka povedla nějaká akce.

V komorní atmosféře se diváci dočkali první střely na bránu až v 15. minutě. A hned z toho byla branka domácích. Na centr Tomáše Smoly si naběhl De Azevedo a vstřelil svůj druhý gól v sezoně. Ani trefa neprobudila domácí fanoušky, kteří jen zatleskali a trochu si vítězoslavně zařvali a pak zase ztichli.

Ne však na dlouho. Po pěti minutách začali fanoušci Baníku svůj tým opět povzbuzovat. Jejich protest tak trval necelých dvacet minut.

A domácí hráče zřejmě podpora fanoušků nakopla, protože už ve 23. minutě, opět po centru z pravé strany, rozvlnil podruhé síť za Trmalem Jiří Fleišman, který přetlačil Milana Petrželu. Asistenci si připsal Martin Fillo.

Slovácko působilo opařeným dojmem a za celý první poločas jen jednou vystřelilo na bránu a to ještě z velké vzdálenosti. Naopak aktivní Baník si dál tvořil šance, ale chybělo lepší zakončení. Nejblíže ke gólu měl Jirásek, který po půl hodině hry trefil tyč.

I druhý poločas pokračoval ve stejném tempu jako ten první a Baník byl opět aktivnějším týmem. V 50. minutě Nemanja Kuzmanovič hledal přízemním centrem ve vápně Smolu. Proti míči skočil gólman Trmal a smolně ho odrazil do nohy stopera Stanislava Hoffmanna, od kterého šel balon do brány.

Po hodině hry si největší šanci vytvořili i hráči Slovácka. Zajíc přihrál přibližně na penaltu Petrželovi. Zkušený záložník ale ani netrefil bránu. Pak opět zahrozil Baník. Na rohový kop De Azeveda si naskočil Smola a orazítkoval levou tyč.

Deset minut před koncem opět zahrozilo Slovácko. Navrátil ale svou šancí pohrdl a bránu Laštůvky přestřelil. Ve zbytku duelu se už žádná větší šance neurodila, a tak si Baník připsal čtvrté vítězství v letošní sezoně. V tabulce se vyhoupl na třetí místo právě před Slovácko, které kleslo na čtvrtou pozici.

Pokračovat ve čtení

Fortuna liga

Jak dlouho vydrží Pavel Vrba na lavičce Plzně?

Zveřejněno

dne

Viktoria Plzeň v čele s trenérem Pavlem Vrbou nezažívá úplně ideální období. Západočeši totiž nepostoupili ani do základní skupiny Evropské ligy a ve Fortuna lize nevyhráli ani jeden z posledních tří duelů. Pokud přijde zaváhání i v nedělním domácím zápase s Opavou, tak se čas Pavla Vrby na lavičce plzeňské Viktorky velmi rychle přiblíží ke svému konci.

Zdroj: fcviktoria.cz

Vrbovo první angažmá na lavičce Viktorie Plzeň začalo v roce 2008. První ligový titul slavil po necelých třech letech své práce. Následně se svými svěřenci postoupil i do základní skupiny Ligy mistrů, kde se střetl například s Manchesterem City či Bayernem Mnichov.

O dva roky později Pavel Vrba svůj čin na ligové scéně zopakoval a Viktorku Plzeň znovu dovedl do Ligy mistrů. Tentokráte do Štruncových sadů zavítala například španělská Barcelona.

Práce Pavla Vrby na lavičce Západočechů skončila v prosinci 2013, kdy pětapadesátiletý kouč přijal nabídku trénovat český národní tým. Angažmá u české reprezentace mu však příliš nevyšlo a po neúspěšném EURU 2016 přijal nabídku od ruského celku Anži Machačkala.

Někdejší trenér Žiliny či Baníku Ostrava však v Rusku skončil hned po šesti měsících. Jeho svěřenci se totiž po sedmnácti kolech nacházeli na jedenáctém místě se ziskem 21 bodů.

Zdroj: fcviktoria.cz

Ani s Plzní to po odchodu trenéra Pavla Vrby nevypadalo růžově. Sice západočeši získali další dva ligové tituly, ale v pohárové Evropě to bylo mnohem horší. Na lavičce Plzně neuspěl Dušan Uhrin ml., Miroslav Koubek, Karel Krejčí ani Roman Pivarník, a tak se před dvěma roky vrátil do Doosan Areny Pavel Vrba.

S příchodem Pavla Vrby přišly také další úspěchy. Hned ve své premiérové sezoně získal pětapadesátiletý kouč další ligový titul, díky kterému se do Plzně vrátila Liga mistrů. Ve skupině s Realem Madrid, AS Řím a CSKA Moskva skončil český zástupce na třetí pozici, čímž se dostal alespoň do vyřazovací části Evropské ligy.

V létě letošního roku ale přišla velká obměna kádru. Milana Petrželu, Marka Bakoše, Tomáše Poznara či Patrika Hrošovského nahradil Adam Hloušek, Ondřej Mihálik, Lukáš Kalvach, Christián Herc a Jakub Brabec.

Družina Pavla Vrby zvládla letní přípravu na výbornou, avšak se startem nového ročníku Fortuna ligy přišly také očekávané zaváhání. To vůbec první přišlo v tu nejnevhodnější chvíli, a to na půdě Olympiakosu Pireus, kde Viktoria Plzeň prohrála jednoznačně 0:4 a s Ligou mistrů se tak musela rozloučit.

Zdroj: fcviktoria.cz

Zápas na horké řecké půdě byl pro svěřence Pavla Vrby zatím nejzásadnějším momentem v právě probíhající sezoně. Od té doby totiž západočeši zažili chuť vítězství pouze jednou, a to když před vlastními fanoušky porazili v odvetě třetího předkola Evropské ligy belgické Antverpy, které ale díky vstřelené brance na hřišti soupeře postoupily.

Viktoria Plzeň se tak bude muset v letošní sezoně obejít bez evropských pohárů. Po šesti zápasech Fortuna ligy se navíc nachází až na čtvrté pozici se ziskem 11 bodů. Na vedoucí Slavii má manko již pěti bodů.

Dá se očekávat, že pokud Viktorka nezačne vítězit, mohla by na postu trenéra nastat změna. Letošní sezona je však teprve na začátku a rok bez pohárové Evropy nakonec může přijít vhod, jelikož se Plzeň může soustředit pouze na zápasy Fortuna ligy a MOL Cupu.

Pokračovat ve čtení

Fortuna liga

Michael Rabušic se vrací do Česka! Od nynějška bude oblékat dres Českých Budějovic

Zveřejněno

dne

Devětadvacetiletý Čech Michael Rabušic se po necelých dvou letech v Maďarsku vrací do České republiky. Poté co skončil v maďarském Szombathelyi Haladás se Rabušic upsal Českým Budějovicím.

Zdroj: facebook.com/dynamocb

Dva dny před zápasem s Mladou Boleslaví se Českým Budějovicím podařilo přivést zajímavou posilu pro zkvalitnění ofenzívy. Tou je devětadvacetiletý útočník Michael Rabušic, který v rámci nejvyšší české ligy nastupoval v dresech Jihlavy, Brna a Slovanu Liberec.

Poslední destinací zkušeného útočníka byl maďarský klub Szombathelyi Haladás, ve kterém působil necelé dva roky. Rabušic podepsal na jihu Čech jednoroční kontrakt s následnou opcí.

Krom České republiky a Maďarska působil Rabušic ještě v Itálii, kde oblékal dresy tří klubů. Jedná se o Hellas Veronu, AC Perugia Calcio a FC Crotone.

Pokračovat ve čtení
Reklama

Ruik Football Talk

Reklama

Oblíbené