Spojte se s námi


Hokej

Na Plzeň za stovku, v Litvínově na hokej zdarma. Zlín čeká třaskavé setkání s fanoušky

Je pátek, hurá na hokej! Ještě předtím se však podívejme, co zajímavého se děje v zákulisí Tipsport Extraligy. Plzeň a Litvínov trápí nejcitelnější úbytek fanoušků, takže vedení obou klubů muselo na tuhle situaci zareagovat.

Publikováno

dne

Je pátek, hurá na hokej! Ještě předtím se však podívejme, co zajímavého se děje v zákulisí Tipsport Extraligy. Plzeň a Litvínov trápí nejcitelnější úbytek fanoušků, takže vedení obou klubů muselo na tuhle situaci zareagovat. Reaguje i vedení Zlína, které na sobotu svolalo setkání se svými nespokojenými příznivci. Na stadionech nás dnes čeká například souboj rytířů.

Hezké poledne všem fanouškům Tipsport Extraligy! Vítáme vás u pravidelné rubriky toho nejzajímavějšího, co se na extraligové mapě za posledních pár hodin událo. Každý všední den kolem oběda, po celou základní část, vám servírujeme ty nejostřejší Extraligové příklepy!

Michnáč jako horký brambor

Tak jak to vlastně nakonec s třiadvacetiletým útočníkem bude? Albert Michnáč se měl podle Slavie, kde působil na hostování, vrátit do Českých Budějovic. Tahle informace přišla několik dní zpět. Podle včerejších informací to však vypadá, že už o něj nemají v Motoru zájem.

Odchovanec Sparty se z Budvar Arény poroučel už loni. Po velmi kritických slovech Václava Prospala o tom, že je flink a paličák, odešel do konce sezony do Plzně, kde zaznamenal ve dvanácti zápasech dvě asistence. Letos stihl za Slavii 11 zápasů s bilancí 3+4. Kam povedou jeho další kroky?

https://www.facebook.com/hokejoveaktuality/photos/a.1735835866511037/4619447524816509/?type=3
Sázka Indiánů s fanoušky

Klub HC Škoda Plzeň na svých webových stránkách oficiálně uvedl historicky první sázku mezi klubem a fanoušky. Celý podtext má za úkol přilákat do ochozů více diváků. 

Sázka spočívá v tom, že na zápas s týmem HC Dynamo Pardubice, který se odehraje v pátek 22.10.2021 od 17:30, bude klub prodávat vstupenky do všech sektorů na stání za jednotnou cenu 99 Kč.

V případě, že se jim podaří těchto lístků prodat minimálně tisíc, zavazuje se klub připravit speciální cenu do sektorů k stání na zbývající utkání až do konce roku 2021.

Do Litvínova na hokej zdarma

Taky vedení litvínovské Vervy se snaží vrátit své příznivce zpátky na zimák. Pro fanoušky si tak ve spolupráci s firmou, která testování provádí nachystala možnost navíc získat vstupenku na stání zdarma.

Testování bude probíhat před každým domácím zápasem. Každý desátý fanoušek, který podstoupí na Zimním stadionu Ivana Hlinky antigenní test, získá vstupenku na hokej zdarma. Akce bude probíhat i po 1. listopadu, kdy už nebude zdravotní pojišťovna občanům testy hradit.

Setkání vedení s fanoušky ve Zlíně 

Vedení Beranů vyslyšelo žádost fanoušků a svolalo na tuhle sobotu 23. října od 12:30 společné setkání, kde se budou moct příznivci Beranů ptát prakticky na cokoliv. Konkrétní jména, kdo se na této debatě objeví, známa zatím nejsou.

Klub uvedl, že se na místě objeví zástupci vedení, členové realizačního týmu i zástupci hráčského kolektivu. Podle dosavadního průběhu soutěže se dá očekávat opravdu jiskřivá debata.

Setkání proběhne na parkovišti před Zimním stadionem Luďka Čajky. Původně se mělo konat v neděli, ale vzhledem k tomu, že v ten den je domácí zápas proti Kometě vyhodnocen jako rizikový, policie ČR nedoporučila větší shromáždění fanoušků před zápasem, který začíná už v 15:30.

Páteční extraligový program

Pátek bez hokeje si tak nějak fanoušci v rozjeté sezoně už neumí příliš představit, dnešek nebude žádnou výjimkou. Po včerejších dvou předehrávkách se dnes odehraje zbývajících pět utkání z kompletního 16. kola.

Zajímavých zápasů je rozhodně víc. Fanoušci Motoru se těší, že se jim třeba podaří opět vyprodat Budvar Arénu na utkání s Třincem, souboj Plzně s Dynamem zase nabídne bitvu dvou těžkých a rozjetých kalibrů.

Neméně zajímavé však bude i utkání na spodu tabulky mezi Vítkovicemi a Kladnem. Souboj dvou rytířů z obou stran republiky rozhodne o tom, jestli dokážou Vítkovice v tabulce odskočit Kladnu, nebo se naopak Středočechům podaří ostravský celek přeskočit.

Program 16. kola Extraligy
5:3Energie KV  –  Kometa Brno
0:2Mladá Boleslav  –  HC Olomouc
17:30Motor ČB  –  Oceláři Třinec
17:30Verva Litvínov  –  PSG Zlín
17:30Škoda Plzeň  –  Dynamo Pardubice
17:30Vítkovice Ridera  –  Rytíři Kladno
18:00Mountfield HK  –  Bílí Tygři Liberec

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.