Spojte se s námi


La Liga

Může se „Japonský Messi“ Kubo stát novou hvězdou Realu?

Publikováno

dne

Osmnáctiletý Japonec a nová posila Realu Madrid Takefusa Kubo při tréninku Los Blancos v Monrealu všechny kolem sebe velmi zaujal. Spoluhráči obdivovali jeho dovednosti s míčem a tak je otázkou, zda se tato vycházející hvězda v kádru madridského celku udrží a třeba si letos i za první tým zahraje.

Ofenzivní záložník byl v černu podepsán do mládežnické akademie v Castille a má smlouvu na pět let. Rival Barcelona si přitom drbe hlavu, protože hráč u ní působil od roku 2011 do 2015. Pak se ale rozhodl přestěhovat zpět do Japonska, protože Barca v té době porušovala přestupovou politiku fotbalistů do 18 let.

Hodně oleje do ohně nyní přilil Bílý balet. Ten hráče z Tokya FC získal za pouhých 1,78 milionů liber, přitom má potenciál, aby se z něj stal světový borec. Na dnešní poměry tak směšná částka.

Kubo se hned na předsezónní přípravě připojil k prvnímu mužstvu a vypadá to, že se mu daří hodně dobře a zaujal i ty nejzkušenější hráče. Měl ukázat různé patičky a finty, a třeba několikrát přejít přes Marcela. Kouče zaujal i přesným zakončením.

Byl fotografy zachycen, jak se směje s novou megadrahou posilou Edenem Hazardem a říkal mu, že sleduje jeho videa. Sám je však hráčem, na kterého by se měli všichni zaměřit, protože z něho může být vskutku velká superstar.

Za národní tým Japonska už má na kontě 4 zápasy. Bude doufat, že se u Áčka Realu udrží, což ale nebude lehké, protože musí zůstat hráči, kteří toto léto stály mnoho peněz. V neděli bychom ho mohli vidět v přátelském utkání Realu s Bayernem Mnichov nebo později s Arsenalem a Atléticem Madrid. Sledujme tohoto mladíka, protože z něj něco bude.

Reklama

Oblíbené