Spojte se s námi


Premier League

Mourovi se otevřela cesta do Anglie, zájem mají tři kluby

Publikováno

dne

Arsenal potvrdil zájem o záložníka Paris Saint-Germain Lucase Mouru, který v konkurenci nových posil nedostává příliš mnoho příležitostí a podle vlastních slov má rád anglický fotbal, do kterého se mu nyní otevírá možnost přestoupit. Pozornost na pětadvacetiletého Brazilce upřeli i odvěcí rivalové londýnského klubu Chelsea a Manchester United.

Lucas Moura po příchodu Kyliana Mbappeho a svého krajana Neymara odehrál v letošní sezóně pouze šest zápasů, což není číslo, se kterým by byl úplně spokojený. Už se začaly šířit zvěsti o tom, kam by mohl přestoupit. Velký zájem projevily anglické kluby Arsenal, Chelsea a Manchester United.

Právě Manchester United hraje v případném přestupu poměrně velkou roli. Rudí ďáblové zlanařili Alexise Sanchéze a Lucas Moura by měl být za něj alternativní náhradou. Trenér Paris Saint-Germain Unai Emery již dal vědět, že s brazilským záložníkem nepočítá a má ohledně přestupu zelenou.

Žádná konkrétní nabídka zatím na stůl zřejmě nepadla, ale manažer Arséne Wenger má poměrně velkou naději, že brazilského fotbalistu na Emirates Stadium skutečně přivede. Chelsea i Manchester United mají o Lucase Mouru již zájem dlouhodobě, ale ani před jeho přestupem do PSG oba týmy neuspěly.

Francouzský klub za něj utratil přibližně 45 milionů eur. Kolik je ochotný utratit Arsenal? A uskuteční se vůbec daný přestup před koncem lednového přestupního termínu?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.