Spojte se s námi


Ostatní

Mourinhův odkaz kritikům po výhře nad Tottehnhamem: Někteří lidé mluví zbytečně moc…

Publikováno

dne

V 10. kole anglické Premier League zvítězil Manchester United nad Tottenhamom Hotspur těsným výsledkem 1:0. O jediný gól utkání se postaral v 81. minutě střídající francouzský útočník Anthony Martial, kterému po dalekém výkopu brankáře Devida de Geu hlavou přiťukl míč Romelu Lukaku.

Manchester United se tak po neočekávaném zaváhání na hřišti Huddersfieldu vrátili na vítěznou vlnu.

Josého Mourinha přirozeně potěšil výsledek zápasu a zároveň ocenil přístup svých hráčů: „Myslím si, že jsme dosáhli toho, co jsme si zasloužili. Byl to náročný zápas dvou velkých klubů, který mohl skončit remízou.

„Myslím si, že oba týmy se snažili zvítězit, ale zároveň si byly vědomé síly soupeře. Myslím si, že krom Alliho šance jsme byly jediný tým, který měl nějaké šance.

„Dokázali jsme je kontrolovat a měli jsme více šancí na výhru v zápase. Byl to velký fotbalový zápas, který byl náročný po taktické stránce pro oba týmy a jejich hráče.“

Rozhodčí byl dobrý. Ukázal jenom jednu žlutou kartu ve velkém, agresivním zápase, kde každý souboj vypadal jako kdyby byl pro daného hráče poslední,“ řekl trenér červených ďáblů a pokračoval: „Myslím si, že všichni cítíme, že musíme vyhrát každý zápas. Proto jsem byl taky zklamaný v Huddesfieldu, neboť v tom zápase jsme neukázali zodpovědnost, ambici, neukázali jsme, že každý bod je vzácný.

„Dnes jsme na hřišti odevzdali absolutně všechno, takže jsem s hráči spokojený a rovněž s výsledkem. Pokud by byl výsledek 0:0 nebo 1:1, tak moje pocity by byli stejné. Hráči nechali na hřišti všechno a každý míč vypadal, že je pro ně nejdůležitější v kariéře.“

Charismatický Portugalec nezapomněl na své kritiky z uplynulého týdne, který ho po bezgólové remíze proti Liverpoolu (0:0) kritizují za nevýrazné výkony mužstva z Old Trafford.

„Někteří lidé mluví zbytečně moc, měli by trochu relaxovat. Nepovídejte hodně a raději relaxujte, relaxujte a relaxujte…“

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.