Spojte se s námi


Fortuna liga

MOL Cup uzavřel čtvrtfinálové zápasy

Publikováno

dne

Včerejším zápasem Plzeň-Slovácko bylo dohráno čtvrtfinále MOL Cupu.

Další překvapení na vrub našeho nejlepšího celku v HET lize je také otevřením otázky, jak mužstva a možná i vedení týmů k tomuto poháru přistupují.

Viktorka, sice bez reprezentantů, ale se silnou sestavou, kdy lavička je skoro stejně silná jako stabilní jedenáctka se Slováckem neuspěly.

Hráči z Moravy asi více chtěli a úspěch se dostavil. Může to být i náhoda, nepovedený zápas či smůla… To nechť veřejnost posoudí.

Podobně dopadla pražská Sparta s Baníkem Ostrava, který podal na Letné výborný výkon. Vypadnutí Teplic s týmem Hradce Králové se také neočekávalo. Prohry ligových celků před čtvrtfinále jsou výsledky k zamyšlení.

Postup slaví vesměs mužstva ze středu či z chvostu ligové tabulky, kromě Slávie a Hradce králové, a budou bojovat o semifinále, kde už se mohou zamýšlet o možnosti v Evropských pohárech.

Sice odvážně, ale ta myšlenka již poté může přijít. Loni se tímto postupem obohatil Fastav Zlín a je znovu mezi osmičkou, i když s odřeným hřbetem po remíze ve Vlašimi. Slávia bude nejspíše bojovat o vyšší místa v HET lize a možná Ligu mistrů, otevírá se tedy dost zajímavá šance.

Uvidíme kolik překvapení ještě MOL Cup přinese a kdo se nakonec bude radovat z postupu do pohárové Evropy, velkého lákadla.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.