Spojte se s námi


Bojové sporty

Michala Martínka čeká v pátek další zápas v ACA! Co řekl o svém soupeři?

Již tento pátek bude mít Michal Martínek v ruské organizaci ACA zápas s Denisem Smoldarevem. Estonec je v zápase favoritem, Čech si na něj ale věří. Jaké jsou slabiny jeho soupeře?

Publikováno

dne

Již tento pátek bude mít Michal Martínek v ruské organizaci ACA zápas s Denisem Smoldarevem. Estonec je v zápase favoritem, Čech si na něj ale věří. Jaké jsou slabiny jeho soupeře?

Jednatřicetiletý Michal Martínek má za sebou v profesionálním MMA 11 zápasů, devět z nich vyhrál a pouze dvakrát okusil pachuť porážky.

V prestižní ruské organizaci ACA již odbojoval dva zápasy, první s Danielem Jamesem prohrál, Tomase Pakutinskase dokázal porazit a nyní před ním stojí náročná výzva.

Stejně starý Estonec Denis Smoldarev má v ACA již sedm zápasů a i když z nich vyhrál pouze tři, je favoritem zápasu. Martínek ale ví, kde jsou jeho slabiny.

„Přijde mi trochu skleněný po těch soubojích, co absolvoval, protože je to hodně aktivní zápasník, který si pravidelně bere opravdové výzvy. Tam mi přijde největší slabina. Jinak mi přijde velice komplexní,“ řekl v rozhovoru pro MMA Shorties.

Martínek se nebojí výzev, i proto odmítl ruského soupeře, který třikrát v řadě prohrál. Chtěl jméno z TOP 10, které dostal a pokud vyhraje, dozajista si to v ACA budou pamatovat.

My jsme řekli, že nás zajímá někdo z TOP 10, abych se posunul a cílem je udělat vše proto, abych došel pro titulový zápas a ten přístup se jim evidentně líbil. Po souboji s Nascimentem v Contender Series jsem si uvědomil, že lidi si pamatují jen velké zápasy a svým fanouškům chci dávat těžké zápasy a skutečné výzvy,“ dodal.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.