Reklama

Michael Krmenčík rozhodl finálový zápas! Podívejte se na jeho gól a na oslavy PAOKU

Reprezentační útočník Michael Krmenčík rozhodl finále řeckého poháru! Na hřiště se dostal až v 81. minutě utkání a v 90. minutě vystřelil PAOKu velké vítězství. Skvělý náběh, jednoduché zakončení a následné oslavy v Soluni jsou něčím, na co jen tak nezapomene.

Zdroj: Tadeáš Bednarz, CC BY-SA 4.0

Kolem 28letého útočníka krouží obě pražská “S” a o tom, zda se z Řecka bude stěhovat do Prahy, či nikoliv, se rozhodne až v rámci týdnů.

Stále patří belgickým Bruggám a dle serveru Transfermarkt má na sobě cenovku 4 milionů eur.

No každopádně k věci svojí řeckou misi ukončil ve velkém stylu. Ve veledůležitém finálovém zápase s nenáviděným aténským Olympiacosem se stal pro fanoušky PAOKU hrdinou.

V závěru finálového zápasu vstřelil rozhodující gól, který zajistil pro klub velice cennou trofej.

Oslavy PAOKU

Jak asi správně tušíte, oslavy v Řecku jsou na trochu jiné úrovni než ty naše. Dovedete si představit, že by fanoušci některého týmu takhle slavili zisk MOL Cupu? Krmenčík si musel oslavy s fanoušky neuvěřitelně užít.


Zdroje: Livesport, David Pletánek, PAOK FC

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jen blázen by v České lize dal za 28 letého Krmenčika 4mil.€ ! Za ty peníze se dá 100% sehnat kvalitnější mladší golový utočník s potencialem dalšiho prodeje za minimalně jednou takovou častku než jsou 4mil.€ !

  2. Jinak krmencik bere v Bruggách tak 1,5Nasobek co Deli.Nicméně ted ma superformu a dle by mne by to bylo zakopani se vracet se do Sparty.Navic pokud by se nesazel goly,mel by to tady tezke ze vsech stran..Hodně ukáže i euro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Eriksen bude muset po kolapsu podstoupit operaci

O bezesporu největší rozruch se zkraje šampionátu postaral kolaps Christiana Eriksena, který přežil jen díky rychlé pomoci lékařů. Nyní dánský fotbalista podstoupí operaci, na které mu bude implantován defibrilátor.

UEFA si sama podkopla nohy. Arnautoviče potrestala stopkou jen na jeden zápas, v kontextu s případem Kúdely je to k smíchu

I když mu hrozil stejný trest jako u Ondřeje Kúdely a navíc bylo zřejmé, že Arnautovič soupeře skutečně urazil, dostal stopku jen na jeden zápas. Čeští fanoušci jen kroutí hlavou, v kontextu s případem Kúdely je tento trest spíše k smíchu.

Žižkov se vrací domů! K tomu má i licenci na druhou ligu a nové majitele

S novým vedením a licencí na F:NL se Viktoria Žižkov postaví do sezony 2021/22. Martina Loudu na pozici majitele vystřídali Milan Richter s Jiřím Rývem. Vše muselo být posvěceno také MČ Praha 3.
Reklama