Spojte se s námi


Ligue 1

Méty se budou snažit zastavit 14ti zápasovou neporazitelnost Monaka

Publikováno

dne

Pro Méty začala sezóna špatně a po dvou prohrách narazí na Monako, které je minulý rok dvakrát smetlo 12 góly. Ani letos se nedá očekávat jiný výsledek, než výhra Monaka, které odstartovalo sezónu prohrou s PSG v super poháru, poté ovšem vyhráli oba ligové zápasy, ve kterých nastříleli 7 gólů.

I přes odchody několika klíčových hráčů je tedy Monako v podobné formě, jako byly v minulé sezóně. V páteční předehře 3. kola by se měl opět objevit v základní sestavě hvězdný útočník Kylian Mbappe, který v posledním kole odpočíval a bude tak mít další šanci, aby dal svůj první letošní gól.

Zatím se velmi daří Falcaovi, který vstřelil již 4 ligové góly, což je víc, než vstřelily Méty za poslední 4 zápasy.

STATISTIKY

  • Méty prohráli oba ligové zápasy, ve kterých inkasovali 5 gólů.
  • Méty inkasovalo 14 gólů v posledních 3 vzájemných zápasech.
  • Monako vyhrálo posledních 14 ligových zápasů.
  • Monako vyhrálo poslední 3 vzájemné zápasy, ve kterých nedostalo ani jeden gól.

A post shared by FC Metz (@fcmetz) on

PREDICTION

Trenér domácího týmu Philippe Hinschberger má k dispozici kompletní kádr, který se přes léto hodně obnovil, ovšem zatím to týmu moc neprospělo a zítra je čeká soupeř, proti kterému dostanou pravděpodobně další výprask.

Monako je při chuti a daří se jim stejně jako loni. Proto se dá očekávat, že se Monaku podaří opět vyhrát výraznějším rozdílem. Sázka na Monako s asijským handicapem -1.5 za kurz okolo 2.05 má dle mého názoru vysoké value.

Reklama

Oblíbené