Spojte se s námi


Fotbal

Mbappé už je jedním krokem v Madridu! Co vše Real za služby Francouzovi nabízí?

Kylian Mbappé informoval vedení PSG, že s nimi neprodlouží smlouvu. Velkým favoritem na získání Francouze je Real Madrid. Španělský gigant sice nedorovná útočníkův plat, co má v Paříži, ale další čísla, která nabízí, by jej měla přesvědčit.

Publikováno

dne

Kylian Mbappé informoval vedení PSG, že s nimi neprodlouží smlouvu. Velkým favoritem na získání Francouze je Real Madrid. Španělský gigant sice nedorovná útočníkův plat, co má v Paříži, ale další čísla, která nabízí, by jej měla přesvědčit.

Mbappé rozhodl, že Paříž v létě opustí

Největší hvězda PSG se rozhodla, že v létě opustí svůj tým. Kylian Mbappé a jeho nekonečná přestupová sága, kdy několik přestupových oken jednal o odchodu, dospěla k závěru. V létě po vypršení současného kontraktu změní své působiště.

I přes rekordní nabízené peníze a neuvěřitelné podmínky, které již v Paříži Francouz měl a nejspíše by si ještě polepšil, v současném klubu zůstat nechce. Vedení o tom již informoval, a tak se mohou připravovat na ztrátu své největší hvězdy.

Zamíří konečně do Realu Madrid?

Mbappé již několikrát odmítl přestup do Realu Madrid, když jej pokaždé vedení PSG přesvědčilo o setrvání. Tentokrát by rozhodnutí o odchodu mělo být definitivní. Spousta fotbalových velkoklubů tak začala přemýšlet a počítat, jak by mohla hvězdného Francouze přesvědčit k přesunu právě k nim.

Nejblíže má ovšem Real, jenž se o útočníka nikdy nepřestal zajímat. Prezident klubu Florentino Pérez nyní nemusí už jednat s pařížským celkem, stačí dohoda s Mbappém, který se v letošním létě stane volným hráčem.

Současná smlouva v PSG Mbappému vynáší 73 milionů eur. Podle Flashscore si v Madridu nemohou nabídnout Francouzi takové peníze. Jejich nabídka by měla dosahovat hodnoty 25 milionů eur, což není ani polovina jeho nynějšího platu.

Mezi nejlépe placené hráče Bílého baletu patří Vinícius Junior a Jude Bellingham, kteří pobírají 20 milionů eur a další čtyři v bonusech. Pérez si nepřeje vyvolat rozkoly, kdyby nové hvězdě nabídl mnohem větší finanční obnos.

Co se týče bonusu, tak ten by pro Mbappého mohl být velmi lákavým. Za podpis by měl totiž inkasovat částky, jež dosahuje 100 milionů eur. Posledním lákadlem pro Francouze může být legendární číslo na dresu, které by získal. Po sezoně Real totiž opustí Luka Modrič a jeho číslo 10 se stane volným.

Zdroj: Flashscore

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.