Spojte se s námi


Fotbal

Mbappé dostane od Realu štědrý podpisový bonus! Celková částka přesahuje dřívější očekávání

Kylian Mbappé před několika dny definitivně oznámil, že na konci této sezóny opustí Paris Saint-Germain. Zamířit má francouzská hvězda do Realu Madrid, doteď se však mohlo pouze hádat, jaké Mbappé dostane podmínky. Nyní už známe výši podpisového bonusu.

Publikováno

dne

Kylian Mbappé před několika dny definitivně oznámil, že na konci této sezóny opustí Paris Saint-Germain. Zamířit má francouzská hvězda do Realu Madrid, doteď se však mohlo pouze hádat, jaké Mbappé dostane podmínky. Nyní už známe výši podpisového bonusu.

Trvalo to opravdu, několik let se Kylian Mbappé rozhodoval, zda někdy skutečně opustí svého současného zaměstnavatel či nikoliv. Real Madrid poslal do hlavního města Francie několik nabídek, každá z nich byla do té doby smetena ze stolu.

Francouzský reprezentant se však v nedávném čase konečně finálně vyjádřil, načež vedení klubu Paris Saint-Germain sdělil, že na konci sezóny odejde.

Získat jej má Real Madrid, přičemž transfer Mbappého pro změnu do hlavního města Španělska je údajně takřka hotovou záležitostí. Jak už jsme informovali dříve, řeší se už jen poslední detaily.

Pro připomenutí, jedná se o marketingových právech a o účasti na letošních olympijských hrách. Aby Real Mbappého finančně uspokojil, co do příjmů z reklam přichází v úvahu dohoda v poměru 60:40 právě ve prospěch francouzské superstar. 

Účast Mbappého na olympijských hrách Realu údajně také žádné vrásky nedělá. Jak se tedy zdá, tomuto transferu nic nebrání, přestože Mbappé výrazně klesne na platu.

Mbappé dostane štědrý podpisový bonus

Jak už jsme rovněž dříve informovali, Mbappé by v Realu neměl dostat více než 25 milionů eur, což není ani polovina jeho nynějšího platu. Podle nejnovějších zpráv by měl pobírat dokonce „jen“ 15 milionů ročně. V Paříži totiž díky současnému kontraktu pobírá 73 milionů eur.

O to lákavější tak byl podpisový bonus. Očekávalo se, že Mbappé by měl dostat zhruba 100 milionů eur. Server Bleacher Report však v několika posledních hodinách tuto informaci upřesnil.

Pětadvacetiletý forvard obdrží podpisový bonus ve výši 150 milionů eur. Real mu tuto částku bude vyplácet postupně. Nutno dodat, klub z Madridu si takovou částku může dovolit z důvodu, jelikož Mbappé přijde v létě po konci smlouvy jako volný hráč, tedy zadarmo.

Zdroj: Bleacher Report, Football Espaňa

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.