Spojte se s námi


Ostatní

Massimiliano Allegri zůstane v Juventusu do roku 2020

Publikováno

dne

Massimiliano Allegri podepsal novou smlouvu s Juventusem až do roku 2020. Vedení Staré dámy si tak 49letého trenéra udrželo i přes mnoho spekulací o jeho odchodu, kdy byl nejvíce spojován s Arsenalem.

Juventus zažil letos další skvělou sezónu, kterou ovšem nedokázali dotáhnout až do úplného konce a jediný tým, před kterým se letos museli sklonit byl Real Madrid, který je ve finále Ligy mistrů porazil 1-4.

Od roku 2014, kdy Massimiliano Allegri přišel do Turína, dokázal Juventus v obou sezonách vyhrát Serii A a také Coppu Italia. A z celkových 166 zápasů pod Allegrim dokázali jeho hráči zvítězit 116x.

Italský trenér prý také požadoval i finanční podporu, aby mohl opět posílit svůj tým a to především na krajích zálohy. Proto se začalo spekulovat o křídelnících Douglasu Costovi a Angelu Di Mariovi.

Vzhledem ke stáří střední obrany se dá očekávat i příchod nových záložníků, nejčastěji zmiňovaným je Corentin Tolisso z Lyonu či Steven N’Zonzi ze Sevilly.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.