Spojte se s námi


Fortuna liga

Martin Pulpit úřaduje v Blansku! Do týmu přivedl už osm posil

Fotbalisty druholigového Blanska nečeká ve zbylých zápasech sezony nic lehkého. Se ziskem pouhých devíti bodů se krčí ve spodních patrech tabulky naší druhé nejvyšší soutěže. I proto jihomoravský celek převzal zkušený trenér Martin Pulpit, který nyní do týmu přivedl už osm posil.

Publikováno

dne

Fotbalisty druholigového Blanska nečeká ve zbylých zápasech sezony nic lehkého. Se ziskem pouhých devíti bodů se krčí ve spodních patrech tabulky naší druhé nejvyšší soutěže. I proto jihomoravský celek převzal zkušený trenér Martin Pulpit, který nyní do týmu přivedl už osm posil. Koho ulovil?

Zdroj: mfkfm.cz

Jihomoravané se pod vedením trenéra Martina Pulpita rozhodli k poměrně radikální přestavbě kádru. Tu odnesl koncem angažmá ex-ligový Haris Harba, který zamířil do albánského FK Bylis Ballsh.

„Je to sice zkušený hráč, ale dělala mu potíže agresivita a rychlost soupeře. Na jeho post hledáme alternativu, která naší hře přinese více, než jí dokázal dát Haris Harba,“ komentuje odchod Martin Pulpit.

A alternativu zřejmě našel. Na hostování přichází hned dvojice mladíků z prvoligových celků. Tím prvním je 190 cm vysoký útočník Viktorie Plzeň Tomáš Kepl, který už poctivě sbírá zkušenosti v mládežnických reprezentacích.

Pulpit si od něj slibuje důraz a agresivitu, která Blansku snad přinese potřebné branky. Se stejným záměrem do klubu přichází hostovat dvacetiletý Martin Vlachovský z Karviné.

Další tři hráče si našel Martin Pulpit na soupisce Zbrojovky Brno. Konkrétně jde o Marka Macha, pro kterého jde v jeho 20 letech o první přestup. Doposud si brněnský odchovanec zahrál hlavně v rezervním týmu Zbrojovky.

Naopak Jakub Černín, který už naskočil i do první ligy a Claude Lhotecký budou v Blansku z Brna jen hostovat.

Konkurenci mezi třemi tyčemi by měl zvýšit 23letý odchovanec Baníku Ostrava František Chmiel, který působil například v Třinci nebo Petřkovicích.

O šanci prosadit se zabojuje také 25letý křídelník Kablan Davy Ngoma, jenž má za sebou angažmá v nižších soutěžích v Nizozemsku.

Prozatím posledním jménem je třicetiletý záložník Tomáš Machálek z Líšně.

Použité zdroje: Transfermarkt, FK Blansko

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.