Reklama

Martin Hašek: Jestli Plavšič lhal, tak je trdlo. Zachování hráčů Sparty je nedospělé

Srdjan Plavšič v posledních měsících pořádně rozvířil emoce v českém fotbalovém prostředí. Odmítl totiž prodloužit smlouvu se Spartou a dle všeho bude zanedlouho představen jako posila u hlavního rivala, Slavie. Fanouškům navíc tvrdil, že nic nepodepsal, k čemuž se vyjádřil i trenér Martin Hašek.

Zdroj: Bohemians Praha 1905

Po tom, co na veřejnost prosákly informace o přesunu Plavšiče ze Sparty do Slavie, se snažil srbský záložník fanoušky letenských uklidnit.

“Ahoj fanoušci, můžu říct, že se Slavií jsem smlouvu nepodepsal, ani jsem s ní nejednal o žádné nabídce. Jednáme se Spartou, jestli bude nový kontrakt. Děkuju za podporu,” uvedl na svém instagramu Plavšič.

Po pár týdnech ale Sparta vydala prohlášení, že s 25letým fotbalistou smlouvu neprodlouží a ten se tak od 30. června stane volným hráčem. To okamžitě rozjelo vlnu nevole jak mezi fanoušky, tak mezi spoluhráči.

Ti totiž vyprovodili rodáka z Novi Sadu nepěkným způsobem. Jeho portrét na jeho místě v kabině byl černě přeškrtnut, k tomu navíc někdo dopsal velice hanlivý výraz.

“Jestli jim lhal, tak je trdlo. Já ho ale jako zrádce nevidím. Není to nic překvapivého, šel by do mužstva, kde se hráči zlepšují,” uvedl na jeho adresu kouč Martin Hašek.

“Ale že by to někdo musel řešit takhle… Nepřijde že mi, že to je na úrovni dospělého člověka,” uvedl pro deník Sport Hašek.

Na Plavšičovo oficiální oznámení v Edenu se zatím čeká, vše by ale mělo být hotovo. Slavia dost možná čeká na 30. červen, kdy Srb přestane být hráčem Sparty.

Zdroj: Deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • V čem má pravdu? Ti hráči jsou mladí ,mužstvo se vyjádřilo ano oni mají nárok. Jsem fandou Sparty ,mrzí mě ,že odešel ,obecně v životě nemám rád lež ,zásadně a zejméne v partě s kamarády! Vás se ptám syn Haška se zachoval dospěle ve vztahu ke Spartě ? Odpovězte !

  • Proč používáš nick místní legendy a ikony, když každý ihned poznáš že jsi debil a neumíš ani správně fejkovat nicky jiných diskutujících???

 1. Šlo o to lhaní – dělat ze spoluhráčů blbce se nevyplácí, natož ve Spartě. Ale chápu, že rodina Haškovic vidí přestupy mezi kluby trochu volněji než normální smrtelníci, takže je takové drobnosti mohou nemile zaskočit. Nebo snad mám věřit, že si junior nepřišel k tátovi pro radu, než se pustil do svého dechberoucího dobrodružství? Jasně, třeba mu to rozmlouval… Ale třeba mu řekl, ať nemešká a jde tam, “kde se hráči zlepšují”…

 2. No ty vole, na rozumy tohohle trotla jsme tady čekali. Synackovi radí delat co největší naschvály Spartě, ten pak i kvůli němu musi platit 20 mega pokuty. A tenhle vocas teď bude říkat někomu, co je dospělé a co ne. Svihnete ho někdo něčím po hlavě, at se probere

  • No hlavne,ze ty tomu rozumis Kazdeho vec kam chce jit,ale jen ubozak muze vyhrozovat jak jemu tak jeho rodine To vyhrozovani nema nic spolecneho s fotbalem ani s fandenim Je to ubohost nemocneho cloveka

   • On něčím vyhrožoval Haškovi a jeho rodině? Mohl bys mi konkrétně objasnit čím? Nebo nejsi schopen pochopit jednoduchý psaný text?

   • Neřekl jste B proč vyhrožování co bylo příčinou ,samozřejmě lež tu taktně přezíráte!

   • Tomu rozumí když kdo nemá místo mozku FANDU. Ten mladej smrad na popud fotříka a tý štětky porušil smlouvu a po zásluze bude solit.

  • Pokud podepíšeš smlouvu s rozhodčí doložkou, tak si s tebou zaměstnavatel může dělat prakticky co uzná za vhodné. Při případném sporu dá rozhodčí soud vždy za pravdu silnějšímu a většímu subjektu. Proto se to také dělá! Hrač je totiž živnostník, který není nijak chráněn. Nechápu, jak po něm Sparta mohla chtít 55 mil. Kč? To je při jeho platu, délce období co hrál za Spartu a v době, kdy hrál za B mužstvo naprosto mimo realitu. Sám rozhodčí soud v rozsudku konstatoval, že tam není žádná formulace, že ho nemůže přeřadit do B mužstva. Jeho advokátka si ale myslí, a proto to také skončí u zahraničního soudu, který tento rozhodčí soud neuznává, že pokud to ve smlouvě není výslovně uvedeno, tak nemůže! Pokud Hašek vyhraje a já mu to přeji, tak ukáže dalším hráčům cestu a zaměstnavatel si už s hráči nebude moci dělat co chce.

 3. Tak jestli něco není na úrovni dospělého člověka,pak je to chování vašeho synka samozřejmě s vaší podporou…

  • Vážený pane, že se lže na důležitějších místech neznamená brát lhaní jako samozřejmost či společenský standart! Lhář bude vždy lhář, a pro mne člověk s pokřiveným charakterem!!

 4. I kdyby ve Spartě zůstal, tak není nikde napsáno, že by neleštil lavičku. Vycházel z předchozího průběhu, kdy paběrkoval a většinou seděl na lavičce. Že to Vrba na chvíli změnil, na věci nic nemění.

 5. Zkuste se postavit svému zaměstnavateli a pak rozhodčímu soudu, jako živnostník, tak budete mluvit úplně jinak. Tam to prohrajete na celé čáře a Hašek to se svou advokátkou věděli dopředu, přeci nejsou oba padlí na hlavu. Tak z toho nedělejte “spravedlivý” rozsudek, nebo že snad Sparta měla pravdu. Spor skončí u Mezinárodní sportovní arbitráže CAS. Tak si raději počkejme.

  • Žádná mezinárodní arbitráž nemá žádnou šanci srát se do naší legislativy, chlapče. Kdyby šlo o spor mezi kluby ze dvou zemí, tak ano, ale tohle je výhradně v kompetenci našich soudů a ty správně rozhodly.

   • nejedná se o žádnou legislativu ale spíš stanovy fotbalových nadšenců, na legislativu teprve dojde

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Potřebujeme, mít druhého útočníka vedle Schicka se schopnostmi střelce, říká někdejší asistent Brucknera

Sám moc dobře ví jaké to je vést úspěšný nároďák. Miroslav Jirkal dělal v reprezentaci asistenta legendárnímu Karlu Brucknerovi a nyní si užívá úspěšnou jízdu České republiky na mistrovství Evropy.

Liverpool zintenzivňuje zájem o Adama Hložka, přestupová částka by byla rekordní

Adam Hložek je jedním z nejzajímavějších hráčů, které česká nejvyšší soutěž nabízí. Ve svých osmnácti letech je tahounem Sparty a není tak divu, že se o něj zajímají světové kluby.

Mladá Boleslav posiluje, získala obránce ze Sparty i Slavie

Letošní horrorový ročník, kdy Mladá Boleslav hrála o záchranu, nechce ve středočeském klubu nikdo opakovat. Proto se musí kádr vhodně doplnit, vyztužit obranu tak přichází hráči Sparty i Slavie.
Reklama