Spojte se s námi


Premier League

Martin Dúbravka ve spolupráci s agenturou GLOBAL SPORTS podpořil dobrou věc

Publikováno

dne

Celkově vybraných 23 dětí s dospělým doprovodem mělo možnost odcestovat do Dúbravkova Newcastlu na zápas proti celku Crystal Palace, ale také na osobní setkání se slovenskou brankářskou hvězdou Martinem Dúbravkou. Slovenský projekt Integrácia „Dotkni sa hviezd“ podpořila agentura GLOBAL SPORTS včetně Martina Dúbravky, aby společně pomohli dobré věci a největšímu charitativnímu projektu svého druhu na Slovensku.

zdroj: Global Sports

„Projekt Integrácia je ojedinělý v tom, že spojuje charitu s podporou špičkových slovenských sportovců a napomáhá již několik let vybraným dětem shlédnout živě zápasy svých sportovních idolů včetně osobního setkání s nimi. Jakmile Martina a nás na podzim 2018 oslovil pan Slavomír Krafčák, ředitel projektu Integrácia a vysvětlil nám smysl projektu, tak jsme neváhali ani minutu a rozhodli jsme se projekt maximálně podpořit.“

„Bylo nám ctí být toho součástí,“ říká David Zíka ze společnosti GLOBAL SPORTS, který projekt podpořil logistickou podporou a zakoupením celkem 37 vstupenek na utkání Newcastlu s Crystal Palace. Součástí zájezdu byla i prohlídka města a historických památek v blízkém okolí.

zdroj: Global Sports

„Martin s přítelkyní Luckou byli velmi vstřícní a dětem se maximálně věnovali, a to i přes náročnou fázi sezóny, ve které se Premier League momentálně nachází. Děti si z Newcastlu odvážejí skvělé zážitky. Velké díky patří panu Krafčákovi a jeho kolegům z Integrácie,“ dodává Filip Zíka.

Integrácia má za sebou již několik podobných výjezdů, kdy navštívila například Marka Hamšíka v Neapoli, Milana Škriniara v Miláně, Stanislava Lobotku ve Vigu či hokejistu Mariána Hossu v Chicagu.

„Budeme velmi rádi, pokud budeme moci podobné projekty podpořit i do budoucna. Je to něco, co dodává naší práci hlubší smysl,“ uzavírá Pavel Zíka

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.