Spojte se s námi


Evropská liga

Marodka Sparty? U Panáka se Sörensenem nejde o nic vážného, otazník visí u Preciada, který má problém se svalem

Sparta na Kypru vyhrála a z druhé příčky postupuje do jarní fáze Evropské ligy. Před zápasem ale přišla o Filipa Panáka a předčasně museli střídat i Angelo Preciado s Asgerem Sörensenem. Jak na tom jsou zdravotně?

Publikováno

dne

Sparta na Kypru vyhrála a z druhé příčky postupuje do jarní fáze Evropské ligy. Před zápasem ale přišla o Filipa Panáka a předčasně museli střídat i Angelo Preciado s Asgerem Sörensenem. Jak na tom jsou zdravotně?

Čtvrtek byl pro Spartu zlomový. Potřebovala na Kypru zvítězit a prolomit venkovní prokletí, aby se dostala do další fáze Evropské ligy. To se jí povedlo, k dokonalosti chybělo pouze pár minut, protože dlouho mohlo myslet i na první místo.

Nakonec je tedy druhá, přesto na sebe může být pořádně hrdá. Dokázala vyhrát tři zápasy v náročné konkurenci, kaňkou na postupu je ale zdravotní stav několika hráčů. Marodka byla prázdná, na Kypru na ní ale přibyli tři fotbalisté.

Filip Panák z důvodu nemoci do zápasu ani nenastoupil, v prvním poločase předčasně střídal Angelo Preciado a uzdravený Asger Sörensen předčasně střídal s bolestivou grimasou ve druhé půli.

Priske o zdravotním stavu hráčů

„Asger je v pořádku. Je pouze unavený, měl jen dva týdny výpadek ze zápasového režimu a absolvoval pár tréninků, takže cítil únavu. Ale bude OK. Co se týká Preciada, tam máme malý otazník.

Nemyslíme si, že by ten sval byl natažený, ale prostě je tam únava v hamstringu. V tomhle případě uvidíme. Ohledně Filipa Panáka doufáme, že v neděli bude k dispozici.

Onemocněl, přes den se necítil příliš dobře a až před taktickým meetingem jsme museli udělat rozhodnutí z důvodu únavy, která vyplývala z nemoci. Prostě není připravený k tomuto utkání,“ řekl na tiskové konferenci.

Sparta má před sebou poslední zápas podzimu. V neděli v podvečer vyzve doma Teplice, které by dlekurzů sázkových kanceláří měla bez větších potíží porazit. Potvrdí roli favorita?

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.