Spojte se s námi


Fortuna liga

Marodka Sparty je konečně prázdná! Je to velká zásluha našeho realizačního týmu, libuje si Priske

Podzimní část sezony 2023/24 se pomalu chýlí ke svému konci. Největším překvapením v této fázi sezony je fakt, že Sparta před zápasem se Zlínem dokázala zcela vyprázdnit marodku. Trenér Brian Priske je z tého skutečnosti pochopitelně spokojený a je rád hlavně za návrat Ladislava Krejčího.

Publikováno

dne

Podzimní část sezony 2023/24 se pomalu chýlí ke svému konci. Největším překvapením v této fázi sezony je fakt, že Sparta před zápasem se Zlínem dokázala zcela vyprázdnit marodku. Trenér Brian Priske je z této skutečnosti pochopitelně spokojený a je rád hlavně za návrat Ladislava Krejčího.

Klubový fotbal je po reprezentační pauze konečně zpátky. Sparta doma zdolala Zlín 2:0, zejména v prvním poločase jsme viděli dobrý řízený výkon. V tom druhém polevila, tři body ale zůstaly zaslouženě na Letné.

Trenér Brian Priske má pochopitelně radost z plného bodového zisku, může jej ale těšit i skutečnost, že se jeho týmu povedlo zcela vyprázdnit marodku. K zápasu se Zlínem byli totiž připravení všichni hráči A-týmu.

Do zápasu po delší pauze naskočil Ladislav Krejčí, u kterého se spekulovalo, že si za Spartu již nezahraje a v zimě rovnou odejde za teplým angažmá do Španělska.

Stejně tak jsou již v pořádku hráči jako Matěj Ryneš, Angelo Preciado, Filip Panák a další, kteří kvůli určitým potížím museli některé poslední zápasy Sparty vynechat.

Prázdná marodka těší trenéra Priskeho

„Je samozřejmě dobré mít Krejčího zpět. Je to náš kapitán. To je vždy dobrá zpráva, když je na hřišti. Máme k dispozici celý tým. Neměli jsme dnes žádného zraněného hráče. Je to velká zásluha našeho realizačního týmu, který nám dává možnost pracovat s kompletním kádrem před poslední fází roku.

Je dobře, že Krejčí zažil ostrý zápas pod reflektory a je schopen nastoupit v základní sestavě i ve čtvrtek. Měl dobrý týden, trénoval velmi tvrdě. I ty poslední tréninky měl velmi dobré. Rozhodli jsme se ho proto dnes nasadit do základní sestavy,“ řekl na tiskové konferenci.

Sparta hraje další zápas již ve čtvrtek, doma v rámci Evropské ligy hostí Real Betis. V případě výhry si udrží naději na postup ze skupiny, porážka naopak znamená pouze boj o postup do Evropské konferenční ligy. Zápas začíná v 18:45.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené