Spojte se s námi


Premier League

Marco Silva končí ve Watfordu

Publikováno

dne

Aktuálně 10. celek anglické PL dnes odvolal svého trenéra. Z Watfordu odchází portugalský kouč Marco Silva.

Důvodem propuštění portugalského trenéra jsou jednak neuspokojivé výsledky Watfordu (pouze jedna výhra z posledních 11 zápasů), ale také nedávná komunikace s konkurenčním Evertonem. Před nedávným časem Everton sháněl trenéra a hlavním favoritem byl právě Silva.

Na jeho projevech v médiích bylo patrné, že se do Everonu těší. To se evidentně nelíbilo vedení Watfordu. Ačkoliv Silva nakonec do Evertonu neodešel, vedení Watfordu jej odvolalo. Vedení Watfordu na svých webových stránkách také udává jako důvod výrazný pokles v soutředění a výsledcích.

Málokdy se stvává, že klub svému trenérovi na konci spolupráce nepopřeje štěstí a úspěchy. Tentokát se to stalo, což jasně ukazuje na špatné vztahy vedení a Silvy. Trenér Silva začal svoji kariéru v roce 2011 v portugalském Estorilu. Zde vedl tým ke 115 zápasům.

Ve své kariéře ještě vedl týmy jako Sporting, Olympiacos či Hull. Mezi největší úspěchy 40-ti letého trenéra patří ligový titul s Olympiacosem, ze sezóny 2015/2016 a zisk portugalského poháru se Sportingem (214/2015).

Watford v posledních 18 měsících vystřídal již 3 trenéry a kdo bude tím čtvrtým, který nahradí Silvu, se zatím ještě neví. Velmi brzy se však jistě objeví spekulace a začnou se objevovat zajímavá jména.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.