Spojte se s námi


Fotbal

Manchester United se začal zajímat o Součka, kterého upřednostňuje před Ricem

Gigant z Manchesteru se začíná zaměřovat na další přestupní období a jedním z cílů Red Devils by měl být podle webu Football Insider Tomáš Souček! United se zajímali o jeho kolegu Declana Rice.

Publikováno

dne

Gigant z Manchesteru se začíná zaměřovat na další přestupní období a jedním z cílů Red Devils by měl být podle webu Football Insider Tomáš Souček! United se zajímali o jeho kolegu Declana Rice, ale nyní údajně přesouvají pozornost právě na českého reprezentanta.

Zdroj: whufc.com

Souček na sebe poutá pozornost díky vynikajícím a stabilním výkonům v Premier League, ale také neuvěřitelnou gólovou potencí.

Proti Manchesteru United tuto sezónu nastoupil již dvakrát a vždy patřil k nejlepším hráčům West Hamu. Dokonce se dokázal proti svěřencům Ole Gunnara Solskjæra prosadit, ale na úspěch Kladivářů to nestačilo.

Zájem je opodstatněný vynikající výkoností, která dle serveru WhoScored sahá na průměrnou hodnotu 7,4 na zápas, což je mnohem lepší hodnota, než disponují všichni defenzivní záložníci v kádru Manchesteru United.

Manažer Ole Gunnar Solskjær na pozici defenzivního záložníka může mít navíc v létě značný problém. Stále je na stole možnost odchodu Paula Pogby, na tomto postu pak hraje též Nemanja Matič, kterému v srpnu bude již 33 let.

Red Devils mají na tento post ještě dobře hrajícího odchovance Scotta McTominaye a Brazilce Freda. Český reprezentant má však téměř o polovinu průměrného bodu na zápas lepší rating než výše zmiňovaní hráči.

Skauti United jsou údajně jeho výkoností naprosto uchváceni. O tom svědčí i fakt, že našeho 25letého záložníka údajně začali preferovat před příchodem anglické hvězdy Declana Rice.

V případě uskutečnění tohoto senzačního přestupu by Souček téměř jistě překonal nejvyšší přestupovou částku za českého hráče v historii fotbalu.

Zdroj: Football Insider

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.