Spojte se s námi


Premier League

Manchester United potvrdil příchod útočníka Romela Lukaka

Publikováno

dne

Romelu Lukaku absolvoval zdravotní prohlídku a v pondělí se očekává jeho oficiální představení do týmu Rudých ďáblů, kteří za 24letého útočníka zaplatí 75 milionů liber.

Opačným směrem pak údajně zamíří Wayne Rooney, který se tak po 13 letech vrací zpět do svého rodného města, kde opět oblékne dres Evertonu. Za Manchester United odehrál 559 zápasů, ve kterých nastřílel 253 gólů a na dalších 145 nahrál.

 

Za Everton nastřílel Romelu Lukaku ve 166 zápasech 87 gólů a na dalších 29 nahrál. Letos se navíc tento Belgičan stal čtvrtým hráčem, který dokázal v Premier League nastřílet více než 80 gólů. Tuto porci gólů zvládli vstřelit ještě Michael Owen, Robbie Fowler a Wayne Rooney.

Romelu Lukaku je také jedním ze tří hráčů (Giroud a Aguero), kteří vstřelili v posledních pěti sezónách Premier League více jak 10 gólů. S 25 ligovými góly se v uplynulé sezóně stal druhým nejlepším střelcem Premier League.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.