Spojte se s námi


Ostatní

Manchester United neprodlouží Zlatanu Ibrahimovičovi smlouvu

Publikováno

dne

Zlatan Ibrahimovič se už po svém zranění do týmu Rudých ďáblů nevrátí, jelikož se vedení Manchesteru United rozhodlo neprodloužit s ním smlouvu.

Švédský útočník utrpěl zranění v posledních minutách zápasu s Anderlechtem a zmeškal tak konec sezóny, ve které nastřílel 28 gólů a byl tak suverénně nejlepším střelcem United.

I přestože je Ibrahimovičovi už 35 let, tak je stále ve skvělé kondici a letos odehrál 46 zápasů. José Mourinho se však rozhodl, že v létě přivede nového útočníka a tak se začalo spekulovat o tom, že by se do Manchesteru mohl stěhovat Álvaro Morata, který dostává pod Zinédine Zidanem málo prostoru.

Ovšem i tak je to pro Real Madrid velmi platný hráč, který má výborné statistiky. Pouze Lionel Messi (76.5) potřeboval průměrně méně minut na vstřelení gólu, než 24letý španělský útočník (88.7).

A jeho 15 ligových gólů v letošní sezóně přineslo Realu Madrid 13 bodů, pouze Cristiano Ronaldo se svými 24 góly byl v této statistice lepší a týmu dopomohl ke 14 bodům.

Na tiskové konferenci se navíc vyjádřil, že s francouzským koučem mluvil a prý s ním i nadále počítá, proto se zdá, že je tento přestup nepravděpodobný.

Zdroj: Goal.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.