Spojte se s námi


Premier League

Manchester City konečně odletěl do Číny po dvoudenním zpoždění

Publikováno

dne

Cestovní nepříjemnosti museli v posledních několika hodinách řešit hráči a trenéři letošního mistra Premier League z Manchesteru, na které v Asii čeká exhibiční zápas s West Hamem. Původně měli odletět už v sobotu, nakonec však vzlétli z ostrovů až včera.

Manchesteru City se konečně podařilo opustit Anglii a zamířit do první zastávky jejich letního soustředění. Cílovou destinací byla Čína, konkrétně pak Šanghaj, kde pod hlavičkou Asia Trophy poměří ve středu síly s Kladiváři v rámci přípravného utkání. Na asijské půdě měli přitom být už o dva dny dříve.

Došlo však k administrativní chybě ze strany jednoho z partnerů, firmy Thomas Cook. „Kvůli chybě v administrativě z pohledu třetí strany byl let Manchesteru City s aerolinkou Aeronexus odložen o dva dny. Tento problém jsme vyřešili a tým dnes ráno odcestoval,“ zní včerejší stanovisko tiskového mluvčí sportovního oddělení.

Citizens využili této odmlky k představení nové podoby třetí sady dresů, které dominují růžová a reflexivně zelená barva.

Od letošní sezony je nově odívá německá společnost Puma, která převzala žezlo od amerického koncernu Nike. Dodejme, že v rámci turné se v Číně představí i Wolverhampton Wanderers a Newcastle United.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.