Spojte se s námi


Fortuna liga

Malinský a Knobloch prodloužili smlouvu s Libercem

Publikováno

dne

Slovan Liberec si pojistil ještě před koncem letošní sezony dva své hráče, když smlouvu prodloužil jak brankář Milan Knobloch, tak i Tomáš Malinský.

Zdroj: fcslovanliberec.cz

Zatímco náhradní brankář Knobloch, který si připsal v letošní sezoně pouze jediný ligový start, prodloužil smlouvu do roku 2022, tak klíčový záložník Malinký ještě o rok navíc a v Liberci by měl zůstat do roku 2023.

Právě Malinský je jedním z klíčových hráčů Slovanu, když v letošní sezoně odehrál 21 ligových zápasů, v nichž si připsal 6 gólů a stejný počet asistencí.

„Tomáš Malinský je jedním z nejrychlejších ligových hráčů, v letošní sezóně patří i k těm nejproduktivnějším a svými kvalitními výkony na sebe upoutal pozornost. I proto jsme rádi, že se nám s Tomášem podařilo dohodnout na prodloužení jeho smlouvy v našem klubu a věříme, že u nás svůj potenciál může dál rozvíjet,“ oznámil na klubovém webu sportovní ředitel Slovanu Zdeněk Koukal.

Koukal je však spokojený i s brankářem Knoblochem, jehož práci si v Liberci pochvalují. „Milan od svého příchodu do Liberce díky své pracovitosti zaznamenal velký progres, navíc je to inteligentní hráč s dobrou povahou. Věříme, že má šanci na větší vytíženost než dosud.“

K prodloužení smluv s oběma hráči se vyjádřil i trenér Hoftych, který staví svoji hru především na Malinským.

„Jsem rád, že chce dál působit v Liberci. Má tu zázemí, chce tu být. Prodloužil jeden z klíčových hráčů i přesto, že měl ještě rok smlouvu. Milan je šikovný gólman a má na to, aby byl v budoucnu v sestavách Liberce. Rve se o to, podržel nás na Slovácku i v celém poháru,“ prozradil kouč.

Všechny čeká již brzy velmi náročná zkouška, když se v prvním utkání po přerušení soutěže kvůli pandemii koronaviru utkají Severočeši s aktuálně vedoucí Slavií.

Reklama

Oblíbené