Spojte se s námi


Fortuna liga

Lukáš Štetina: Nejlepší období ve Spartě bylo pod Kotalem. Není lepší osoba pro funkci sportovního ředitele, než je Rosický

Slovenský obránce Lukáš Štetina se vrátil po dlouhých deseti letech na Slovensko, kde se upsal Trnavě. Ve Fortuna lize oblékal dresy pražských celků Dukly a Sparty. Zkušený obránce zavzpomínal na své působení ve Fortuna lize a prozradil, pod kterými trenéry ve Spartě zažil nejhorší období.

Publikováno

dne

Slovenský obránce Lukáš Štetina se vrátil po dlouhých deseti letech na Slovensko, kde se upsal Trnavě. Ve Fortuna lize oblékal dresy pražských celků Dukly a Sparty. Zkušený obránce zavzpomínal na své působení ve Fortuna lize a prozradil, pod kterými trenéry ve Spartě zažil nejhorší období.

V necelých dvaceti letech jste opustil mateřskou Nitru a vydal se za svým prvním zahraničním angažmá. Přestoupil jste do ukrajinského Metalistu Charkov, kde jste strávil jeden rok. Jak vzpomínáte na Charkov?

Pro mě to byla v devatenácti letech velká výzva. V Nitře jsem se cítil velmi dobře, dařilo se mě i týmu, ale když přišla nabídka k přestupu, tak jsem byl opravdu šťastný. Ukázalo se mi i to, že když na sobě pracujete a děláte všechno pro fotbal, tak se vám to vrátí.

Nicméně musím přiznat, že to bylo v Charkově velmi náročné, jak po psychické, tak i fotbalové stránce. Působilo tam spoustu hráčů z Brazílie nebo Argentiny, kteří dávali soutěži obrovskou úroveň a kvalitu. Samozřejmě k nim se připojili i ukrajinští hráči, kteří byli velmi pracovití a kvalitní.

Po životní stránce jsem tam nebyl spokojený. Město na mě neudělalo dobrý dojem. Byly tam rozbité cesty na silnicích a nebylo tam ani moc obchodů, do kterých byste se mohl podívat. Ale za to zázemí klubu bylo na vysoké úrovni.

Měli jsme tam doktora s vlastní ordinací, dvě veliké sauny a bazén. V porovnání s Nitrou se to nedalo srovnávat. Chodili tam i skvělí fanoušci, kteří fandili od začátku až do konce zápasu. Domácí zápasy byly vyprodané. 

Z Charkova jste nejprve odešel na hostování do slovenského Prešova a potom i do pražské Dukly, kde se hostování proměnilo v trvalý přestup. Bylo pro Vás osvobození, když se Dukla rozhodla k trvalému přestupu?

Zcela upřímně, ano, bylo to vysvobození. Po hostování na Dukle jsem se vrátil na Ukrajinu ještě na dva týdny. Tam to vyvrcholilo tím, že mě klub chtěl poslat na hostování do Oděsy, kam jsem i odletěl.

Byl jsem tak frustrovaný, že jsem tam nechtěl zůstat. Mezi tím se stal v Dukle majoritním vlastníkem pan Paukner, díky kterému jsem se vrátil do Dukly, a to se mi moc ulevilo. Byl jsem i moc rád, že v Dukle působil trenér Kozel, který věděl přesně co chce hrát.

Jako týmu se nám dařilo, ale byla škoda, že na nás nechodilo moc lidí, kteří tam vlastně nechodí dodnes. Každopádně jsem se v Dukle cítil moc dobře a rád na toto období vzpomínám. A i po zkušenosti s Ukrajinou bylo moc příjemné žít v Praze. 

Dukla už čtvrtou sezónu působí ve druhé lize, a ani v letošní sezóně to nevypadá na postup do první ligy, protože se klub nachází ve spodní části tabulky. Co říkáte tomu, že Dukla už je takovou dobu ve druhé lize? A jste s někým v kontaktu z klubu?

To, že je Dukla takhle dlouho ve druhé lize, tak je především tím, že tam je těžké dostat kvalitního trenéra a zároveň i kvalitní hráče, protože se jedná pouze o druhou ligu. V kontaktu jsem, ale pouze s pár lidmi.

A to s kustodem a trávníkářem, kteří tam stále pracují. Jinak asi 99% mých bývalých spoluhráčů už tam nepůsobí. A tyhle dva kluci mi při mém působení velmi sedli po lidské stránce.

S Duklou jste zažil mnohem úspěšnější časy, díky, kterým jste si vysloužil pozornost pražské Sparty, kam jste i přestoupil. Vzpomenete si ještě na to období, kdy se Vám Sparta ozvala poprvé?

Ano, pamatuji si na to. Blížil se konec sezóny a my jsme hráli s Duklou předposlední zápas se Slavií, se kterou jsme remizovali 2:2. A to už jsem věděl o zájmu Sparty. V té době jsem dokončoval i školu, kdy jsem se chystal na maturitu.

Po zápase se Slavií mi bylo strašně zle, až jsem musel jít na operaci se slepým střevem. A až potom jsem podepsal smlouvu se Spartou, takže to bylo pro mě velmi zajímavé období. Každopádně zájem Sparty mě moc potěšil a vážil jsem si toho.

Na Letnou jste přestoupil v létě 2017, jaká to byla pro Vás osobně změna po fotbalové stránce? Přece jenom musí to být rozdíl hrát za Duklu nebo Spartu, kde ty požadavky a tlak jsou obrovské.

Jasně rozdíl to je to bez debat. Jediné co mi ve Spartě chybělo, tak byl stabilní trenér, pod kterým bychom měli viditelný herní styl, nebo aspoň způsob, jakým bychom chtěli hrát.

Samozřejmě je rozdíl trénovat Duklu nebo Spartu, ale za mého působení ve Spartě jsem měl tolik trenérů, a ani u jednoho mi nepřišlo, že by z dlouhodobého hlediska věděl co chce hrát.

Někteří nám říkali, že hrát za Spartu je hlavně o hlavě, ale přitom oni sami tu hlavu na Spartu neměli. Vlastně to vždycky vyústilo v to, že za nějakých sedm nebo osm měsíců se vyměnil trenér.

Ve Spartě jste zažil během působení spoustu trenérů. Jestli se nepletu, tak jste se tam setkal se jmény jako jsou Stramaccioni, Hapal, Ščasný, Horňák, Jílek, Kotal a Vrba. Pod kterým z těchto trenérů jste zažil osobně nejlepší období, a pod kterým to nejhorší?

Ano, máte to spočítané dobře. Nejlepší období jsem zažil asi pod trenérem Kotalem, kdy se nám podařilo získat pohár. Nebyly tam nějaké velké taktické pokyny, ale prostě si to nějak pod ním sedlo.

Velkou úlohu v té době sehrál i Dočky, který ten tým stmelil. Přišlo mi, že jsme v té době táhli za jeden provaz a fotbal mě opravdu bavil. A nejhorší období bych řekl, že bylo pod trenéry Ščasným a Jílkem.

Pan Ščasný mi vůbec nesedl lidsky a myslím si, že jsme ten pocit měli oba. Ze své pozice mi to dával někdy pěkně sežrat. Stalo se mi i to, že o mně mluvil a stál čtyři metry ode mně. Čekal asi na to, jestli vybouchnu, ale tam jsem ukázal, že to umím skousnout a dál makat.

A to mi i sám řekl a za nějaké dva měsíce jsem byl jeho stoper číslo jedna. Dokonce mě tahal i z postele, když jsem měl horečky. Jen se ho jednou chci zeptat na to, kde vzal, že Kanga byl dobrý člověk.

Pokud tedy ten jeho rozhovor v médiích nebyl nějak překroucený. Kanga byl všechno, ale rozhodně nebyl dobrým člověkem. A Jílek mě zklamal v tom, že měl dvojí metr na hráče. Někteří nemohli udělat přešlap a pokud ano, tak dostali pokutu. A jiné hráče třeba kryl, takže asi tak. Těšil jsem se třeba na trenéra Hapala, ale bohužel za tři měsíce toho nemohl moc stihnout.

Nyní je na lavičce Sparty dánský trenér Brian Priske. Máte nějaké informace třeba od bývalých spoluhráčů, jak jsou s novým trenérem spokojeni?

Priske na mě působí jako dobrý a upřímný člověk. Mluvil jsem s pár lidmi z klubu a ty mi řekli, že spolupráce s ním je opravdu dobrá. Takže já budu doufat a věřím tomu, že to bude konečně na dobré cestě. Moc bych to Spartě přál, protože jí mám hluboko v srdci a přeji jí jen to nejlepší.

Sportovním ředitelem Sparty je Tomáš Rosický, na kterého se valí v posledních měsících velká kritika zejména ze strany fanoušků, nebo i klubových legend. Myslíte si, že je kritika na pana Rosického oprávněná? 

Kritika na Tomáše není oprávněná. Neumím si představit momentálně lepšího člověka, než je Tomáš, který by mohl tuto funkci vykonávat. U něj je záruka toho, že se bude vždy snažit udělat maximum pro Spartu.

Samozřejmě stále se učí, protože to není tak dlouho, co ještě běhal po trávníku. Chápu fanoušky, že chtějí okamžitě výsledky, ale věřte mi, že Tomáš by je chtěl ještě rychleji. Potřebuje to všechno čas.

Je inteligentní a sám ví, že to chce čas a to musí pochopit i fanoušci. Sparťanské legendy respektuji a tleskám jim za to, že ze Sparty udělali nejlepší klub v České republice. Ale musím říct, že mi vadí, jak často mluví o tom, jak to bylo za jejich éry.

Neuvědomují si, že fotbal už je na míle vzdálený tomu, jak to bylo před dvaceti nebo třiceti lety. Velmi se mi líbil rozhovor s Pelém, který řekl, že kdyby hrál fotbal v dnešní době, tak si myslí, že by nepřekonal Ronalda s Messim. V tomto případě je vidět, jak byl nad věcí. Bohužel už není mezi námi.

Během působení na Letné jste se velmi spřátelil s Adamem Hložkem, se kterým jste byl třeba i na soustředění na pokoji. Jedná se asi o jeden z největších fotbalových talentů, který Česká republika měla, takže se Vás na něj musím zeptat. Nejprve, jestli sledujete jeho výkony v Leverkusenu a jste s ním v kontaktu? A jak se změnil od té doby, co jste ho poprvé uviděl a myslíte si, že uspěje v zahraničí?

Adama samozřejmě sleduju. Většinou se koukám, když hraje v základní sestavě, nebo se podívám ze sestřihu na jeho branku nebo akci. Občas si i napíšeme, ale já osobně toho času mám málo a Adam taky.

Pamatuju si, když Adam přišel poprvé do áčka, tak naše první konverzace byla, když mi pochválil auto. A tak se to nějak mezi námi rozběhlo. Navzájem jsme si i sedli a hlavně jsme si rozuměli ohledně aut.

Hodně toužil se něco dozvědět a naučit, ale za jeden večer to nejde pochopit. A co se týkalo fotbalu, tak asi jako u 99 % mladých hráčů, kteří přijdou do áčka, tak to hned nešlo. Potřeboval čas na adaptaci a postupně z malých kroků dělal mílové.

Řešení některých situací byly od něj řešené jako od zkušeného hráče a dělal je geniálně. Postupem času začal ukazovat svůj talent, který i nadále potvrzoval. A jestli uspěje v zahraničí, tak to je jenom na Adamovi.

Trochu mi u něj chybělo udělat něco navíc před nebo po tréninku. Ale zase na druhou stranu to chápu, protože, když máte devatenáct let a všechny převyšujete v lize, tak nemáte moc motivaci se zlepšovat, protože se nemáte kam posunout.

Ale já věřím, že ho to teď donutí, když bude vidět, že musí víc zabrat. Protože věřím tomu, že se chce prosadit v těch nejlepších klubech v Evropě. Ale zase mu nechci křivdit, protože jsem s ním doma nebyl. Možná si doma po večerech přidával, ale tohle musí vědět on sám. Každopádně mu moc fandím a držím palce.

V létě jste se stal volným hráčem a domluvil se na angažmá ve slovenské Trnavě. Jak jste zatím spokojený v Trnavě a měl jste i jiné nabídky? A jak se změnila slovenská liga za těch deset let, co jste tam nepůsobil?

V Trnavě jsem spokojený po více stránkách. Neříkám, že by některé věci nemohly být jinak, ale celkově jsem zatím spokojený. Hlavně se soustředím na to, abych hrál dobře a pomohl týmu.

Liga se samozřejmě změnila. Nejvíc asi v tom, že je tu více pěkných stadionů. A ten v Trnavě patří rozhodně mezi ně. Vidím tady i více šikovných a mladých trenérů, kteří mě překvapují svou prací a vyjadřováním se do médií. Protože tomu, tak dříve nebylo, takže i v tomto směru tady došlo k posunu.

A co se týká nabídek, tak jsem jich měl víc zejména z České republiky, ale já už jsem se chtěl vrátit na Slovensko. Řešil jsem kluby hlavně ze Slovenska a dopadlo to, tak jak jsem si myslel, že to dopadne. Já jsem moc za to rád a hlavně mi drží zdraví, což je nejdůležitější. A to potvrzuje i to, že jsem odehrál skoro všechny zápasy.

Zdroj: Ruik.cz

Reklama

Fortuna liga

Pardubice vs. Slavia Praha: Preview a tipy na sázení

Už v sobotu od 18 hodin zažije Město Pardubic velkou slávu. Slavnostně se totiž bude otevírat zrekonstruovaný Letní stadion, kam jako první přijede pražská Slavia. Turnikety hlásí beznadějně vyprodáno, souboj prvního s posledním je velkým lákadlem.

Publikováno

dne

Už v sobotu od 18 hodin zažije Město Pardubic velkou slávu. Slavnostně se totiž bude otevírat zrekonstruovaný Letní stadion, kam jako první přijede pražská Slavia. Turnikety hlásí beznadějně vyprodáno, souboj prvního s posledním je velkým lákadlem.

Málokterý zápas blížícího se víkendu láká tolik jako duel Pardubic se Slavií. Pokud by východočeši pokračovali nadále v Ďolíčku, velká událost by to nebyla.

Ovšem otevření nového stadionu, to láká i nezaujaté fanoušky. Spoustu lidí zajímá, jak bude vlastně zrekonstruovaný stánek vypadat na živo, případně v televizi. Zvlášť, když na internetu čelí tak velké kritice kvůli rozděleným tribunám či „kleci“ v sektoru pro hosty.

Co se týče fotbalových kvalit, tam by měli mít hosté jasně navrch. Slavia v prvním zápase smetla Jablonec 5:1 a dostala se do čela tabulky, je tak ve velké pohodě.

Naopak Pardubice se nacházejí na posledním místě tabulky a na nebarážové příčky ztrácí 7 bodů. Rozhodně však nic nevzdávají, v prvním jarním kole získaly cenný bod v Liberci, navíc do branky přišla velká posila.

Florin Nita bude určitě Pardubicím pomůže, ovšem ofenzivní síla Slavie je obrovská. Za 17 zápasů nastříleli sešívaní ohromných 56 gólů, ovšem nutno přiznat, že drtivá většina byla vstřelena doma v Edenu.

Venku se Slavii na podzim tolik nedařilo. Zatímco doma je bezkonkurenční a z devíti zápasů nasbírala plný počet bodů se skóre 40:5, venku je Slavia až pátá se čtyřmi vítězstvími, jednou remízou, třemi porážkami a skóre 16:10.

V obrovské formě je ale Mick van Buren. Na podzim nasázel v Liberci 9 gólů, životní formu si přenesl do červenobílého a v prvním jarním duelu zařídil výhru bilancí 1+1. Jeho hlad po gólech je momentálně obrovský, a proto si myslím, že by mohl skórovat i v Pardubicích.

Zdroj: SK Slavia Praha, FK Pardubice

Pokračovat ve čtení

Fortuna liga

Srovnání kádrů Top 3: Slavia má o 12 milionů eur hodnotnější tým než Sparta, Plzeň zaostává ještě více

Peníze z televizních práv a od sponzorů v Česku narozdíl od jiných zahraničních lig rozhodně netvoří většinu klubového rozpočtu, i týmy velké trojky si tak musí vypomáhat prodeji hráčů. Kdo z trojice Slavia, Sparta a Plzeň má nejhodnotnější kádry?

Publikováno

dne

Peníze z televizních práv a od sponzorů v Česku narozdíl od jiných zahraničních lig rozhodně netvoří většinu klubového rozpočtu, i týmy velké trojky si tak musí vypomáhat prodeji hráčů. Kdo z trojice Slavia, Sparta a Plzeň má nejhodnotnější kádry?

Toto srovnání nesleduje částky, za které hráče týmy nakoupily, zároveň to ani nevypovídá o tom, že za stejnou částku je klub prodá. Je to spíše ukazatel, jaký prodejní materiál kluby mají k dispozici.

Nejhodnotnější kádr má dle renomovaného webu nepřekvapivě Slavia. Součet všech jejích hráčů činí 53,75 milionů eur. Na druhém místě je Sparta, jejíž kádr má hodnotu 41,23 milionů eur. Až na třetím místě je loňský mistr Viktoria Plzeň, která disponuje hráči ve výši 31,73 milionů eur.

Nejhodnotnější kádr

1. Slavia – 53,75 milionů eur
2. Sparta – 41,23 milionů eur
3. Plzeň – 31,73 milionů eur

3 nejhodnotnější hráči Slavie

1. Peter Olayinka – 6 milionů eur

Nigérijský rychlík je nejlepší střelec Slavie v historii evropských pohárů. Zároveň mu je stále jen 27 let, je tak v nejlepších letech. Jenže z hodnoty 6 milionů eur Slavia neuvidí ani cent, jelikož se Olayinka rozhodl v létě odejít po skončení smlouvy do Srbska.

2. Tomáš Holeš – 5 milionů eur

Zraněný lídr a železný muž sestavy Slavie. Tomáš Holeš se vypracoval v asi nejdůležitějšího hráče sešívaných, zahraje bez problému tři posty a na kontě má 17 reprezentačních startů. Ve 29 letech už to ale na velký přestup do zahraničí nevypadá.

3. Ondřej Lingr – 4 milionů eur

První hráč z těchto tří, který má velký prodejní potenciál. Na Lingra už teď přiletěla nabídka z Řecka právě na 4 miliony eur, Slavia ale odmítla, že je pro ní středopolař moc důležitý a částka je nedostatečná. Ve 24 letech má však dveře do Evropy otevřené.

3 nejhodnotnější hráči Sparty

1. Ladislav Krejčí – 4,5 milionů eur

Kapitán Sparty a nenahraditelný lídr. Zároveň ale se skleněným zdravotním stavem, což může být velký problém při velkém přestupu do zahraničí. Na Krejčího už se ale z Evropy vyptávají a 23letý záložník je momentálně nejlepším vývozním materiálem Sparty.

2. Jan Kuchta – 3,20 milionů eur

Jan Kuchta sice je druhým nejhodnotnějším hráčem Sparty, ovšem tak jednoduché to není, jelikož je na Letné jen na hostování. Za to zaplatila Sparta Lokomotivu 1 milion eur, pokud by jej chtěla nastálo, musela by zaplatit další 4.

Jenže Kuchtova hodnota ve Spartě klesá, z 5 milionů eur už je to jen 3,20 milionů eur. Jen těžko by letenští následně 26letého útočníka prodali za více, než jej přivedou, natož s nějakým velkým ziskem.

3. Jakub Jankto – 2,5 milionů eur

Podobná situace je s Jakubem Janktem. I on je ve Spartě na hostování, za které ale letenští nic neplatí. Ve smlouvě je opce, pokud ale Jankto bude pokračovat v matných výkonech z podzimu, těžko si představit, že by jí Sparta využila.

3 nejhodnotnější hráči Plzně

1. Jindřich Staněk – 4,5 milionů eur

I Plzeň má možnost na přestupu svého hráče pořádně zbohatnout. Jenže to by se jí rozpadl hlavní důvod loňského titulu. Jindřich Staněk se vychytal v největší oporu Viktorii a zároveň tlačí na jedničku reprezentace. Ve 26 letech má šanci na nějaký slušný přestup.

2. Pavel Bucha – 2,5 milionů eur

Hodnota Pavla Buchy je stejná jako Lukáše Kalvacha či Adama Vlkanovy, slávistický odchovanec má ale výhodu, že je ze všech nejmladší (24). Má tak šanci na slušný přestup, pokud jej však Viktoria pustí.

3. Lukáš Kalvach – 2,5 milionů eur

I další plzeňský středopolař patří mezi nejhodnotnější hráči Viktorie. Plzeň Kalvacha přiváděla z Olomouce za 600 tisíc eur, teď už je jeho čtyřnásobná. Je otázka, zda Plzeň bude chtít 27letého záložníka zpeněžit.

Zdroj: Transfermarkt

Pokračovat ve čtení

Fortuna liga

Sparta musí zabrat, Priske jde ale sám proti sobě. Ustoupí od nefungující dvou středních záložníků?

Sparta v létě nezvládla start do sezóny, teď nezvládla ani vstup do jarní části. Brian Priske rád sází na systém se dvěmi středními záložníky, jenže ten absolutně nefunguje. Ustoupí od něj, nebo se s ním bude snažit dál prosadit?

Publikováno

dne

Sparta v létě nezvládla start do sezóny, teď nezvládla ani vstup do jarní části. Brian Priske rád sází na systém se dvěmi středními záložníky, jenže ten absolutně nefunguje. Ustoupí od něj, nebo se s ním bude snažit dál prosadit?

Dánský kouč musí ve Spartě pracovat s tím, co má. A když má dva kvalitní útočníky Jana Kuchtu (4+2) a Tomáše Čvančaru (6+2), nechce ani jednoho nechávat na lavičce.

Celý podzim se tak snažil sázet na systém 4-4-2, aby se dostalo na oba útočníky. Jenže to absolutně nefungovalo, oba střelci byli odříznutí od hry, zejména Kuchta nedostával potřebný servis, na který byl třeba ze Slavie zvyklý.

Prostředek hřiště absolutně nefungoval, Sparta nebyla vůbec kreativní, její hra byla velice čitelná a snadná pro bránění. Stopeři si často dlouho vyměňovali míč mezi sebou, protože ze středu hřiště nebyla žádná nabídka.

Tři středopolaři

Nejlepší Sparta byla v zápasech, kde měla tři střední záložníky a díky tomu měla kontrolu nad zápasem. Letenští nemají ani jednoho středního záložníka, který by zvládal hru pouze ve dvou.

Na to potřebujete totiž absolutního univerzála, který má všechny dovednosti – je fyzicky připravený obsáhnout velký prostor, umí dobře bránit a zároveň dokáže svou kreativitou podpořit útok. Lukáš Sadílek zvládá první dva atributy, ale dopředu Spartě nijak nepomáhá.

David Pavelka je podobný typ hráče, Ladislav Krejčí po dlouhé pauze rozhodně není ve své kůži a proti Olomouci podal zřejmě jeden ze svých nejhorších výkonů v dresy Sparty. Posily Kaina Kairenana a Qazima Laciho Priske nechal jen na lavičce.

Už ke konci podzimu a i v zimě Priske od systému 4-4-2 odstoupil, ovšem přešel na další systém se dvěma středními záložníky. Momentálně tak Sparta nastupuje ve formaci 3-4-3, proti Olomouci nastoupili ve středu Krejčí a Sadílek a nebylo to dobré.

Podpora útoku nebyla prakticky žádná, středopolařům se nedařilo získávat odražené míče ani vyhrávat souboje. Kuchta byl znovu utopený na hrotu, ofenzivních hráčů bylo skutečně poskrovnu.

Defenzivní sestava

Útočníka Sparty totiž doplňovali jen Lukáš Haraslín a Tomáš Čvančara. Dále Priske postavil dva defenzivní záložníky (Sadílka s Krejčím), dva halfbeky (Wiesnera se Zeleným), jejichž podpora není nijak slavná a tři stopery. S takovýmto rozložením týmu jen těžko budete soupeře přehrávat a předvádět nějakou ofenzivní podívanou.

Priske potřeboval za každou cenu dostat do hry dva nejlepší střelce týmu, Kuchtu se Čvančarou. Druhý jmenovaný však z Olomouce odjel s otřesem mozku a proti Mladé Boleslavi v neděli zřejmě ještě nebude k dispozici.

Priske tak má před sebou varianty. Udělat výměnu post za post a místo Čvančary poslat do hry Mabila, stejně jako to udělal na Hané. Nebo sestavu přeskládat, aby do ní dostal tři střední záložníky.

V posledních pěti zápasech je Sparta nejhorší z celé ligy v zisku odražených míčech. A hádáte správně, ve čtyřech z pěti zápasů hráli letenští na dva střední záložníky. Pokud tak málo sbíráte odražené míče, logicky nemůžete mít kontrolu nad zápasem.

Mladá Boleslav v prvním duelu nastoupila v systému 3-5-2, ve středu zálohy vyběhli Samuel Dancák, Marek Matějovský a Daniel Mareček. To bude pro Spartu slušný test jestli vyběhne znovu se dvěmi středními záložníky.

Zdroj: AC Sparta Praha

Pokračovat ve čtení

Oblíbené