Spojte se s námi


Premier League

Lukakův agent naznačuje budoucnost hráče mimo Old Trafford

Publikováno

dne

Romelu Lukaku bude muset s vedením Manchesteru United mluvit o své budoucnosti. U toho mu bude po konci sezóny pomáhat jeho agent Federico Pastorello. Jeho další kariéra u Red Devils rozhodně není stoprocentní.

Belgický forvard dal za Rudé Ďábly ve všech soutěžích dohromady 42 branek. To od léta 2017, kdy se k týmu připojil za 75 milionů liber z Evertonu. Na Old Trafford má kontrakt stále ještě na tři sezóny s opcí na jednoroční prodloužení. Momentálně našel cestu do základní sestavy, ale to je hlavně díky tomu, že na něj nový manažer Ole Gunnars Solskjaer sází více, než předchůdce Jose Mourinho.

25-letý fotbalista dříve hovořil o tom, že o něj má mít zájem Juventus a agent Pastorello věří, že Itálie je destinací, kdy by mohl být jeden svěřenec úspěšný. „Momentálně se velmi soustředí na dokončení sezóny,“ řekl Pastorello pro Sky Sports. „Boj o třetí a čtvrté místo v Premier League je dost vypjatý, takže uvidíme, co se stane na konci ročníku. Je to jeho druhý rok a před sebou by měl mít další tři. Necháme se překvapit. On je někdo, kdo miluje poznávat nové kultury a jiný styl fotbalu.“

„Chtěl by ve své kariéře hrát v několik zemích, protože chce vyhrávat trofeje a prokázat sobě a svým dětem svojí kvalitu. Chce jednou říci, že byl velmi dobrým hráčem ve všech ligách. Budoucnost je vskutku otevřená, ale teď se o ní nebavíme,“ zakončuje agent.

Lukaku by dle nás měl určitě ještě v Manchesteru alespoň jeden rok zůstat. Pod Solskjaerem dostává prostor a daří se mu, takže by asi byla škoda, kdyby se zase musel přizpůsobovat jinde.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.