Luis Suárez: Pro všechny bude lepší, když mi Barcelona najde konkurenta

Luis Suárez se aktuálně nachází na reprezentačním srazu Uruguaye před zápasy s Maďarskem a Argentinou a v rozhovoru pro Ovación pohovořil o svých plánech do budoucna.

Embed from Getty Images

Mistrovství světa v Kataru v roce 2022? Doufám, že tam budu moci nastoupit. Abych pravdu řekl, tak si jsem jistý. A jestli tehdy budu hráčem Barcelony? Požadavky v tomto klubu jsou neuvěřitelně velké a každé tři dny jste zde vystaven zkoušce a nemůžete si odpočinout. Neodpustí se vám ani jeden špatný zápas.

Není snadné přijít do klubu jako Barcelona, adaptovat se a získat místo v sestavě. Musíte si vážit faktu, že v tomto týmu hraji již 5 let a vyrovnávám se s tímto tlakem, na který se vždy snažím odpovědět stejným způsobem. Fakt, že Barcelona hledá a chce přivést nového hráče na pozici ‘devítky’ není překvapením, ale fotbalovou realitou.

Už jsem to řekl před nějakým časem, že jednou přijde moment, kdy mi můj věk neumožní hrát na takové úrovni, jaká se požaduje v Barceloně. Dokud však budu schopen a silný, bude lepší, když klub přivede konkurenta na můj post. Bude to takto mnohem lepší – pro mě, jelikož mě to donutí vynaložit úsilí a pro klub, protože se zvedne konkurence.

A nakonec to bude dobré i do budoucna pro tým. Barca bude moci využít skvělých hráčů ve svém kádru a připravit dobře tohoto útočníka. Mé poslední zranění nebylo vážné a umožnilo mi se rychle vrátit do hry. Jsou lidé, kteří vědí více než kluboví doktoři. Psalo se o úrazu, který se ani nestal. Bylo to zaměněno za mé předcházející zranění.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Liberec si brousí zuby na útočníky pražských ‘S’, zároveň by rád přivítal Hušbauera

Deník Sport přišel s informací, která zaujme fanoušky nejen Slovanu Liberec, ale také oba tábory pražských 'S'. Údajně byla započata jednání o...

Marek Jankulovski opouští pozici sportovního ředitele Baníku. Kam povedou jeho další kroky?

V Baníku Ostrava dochází před spuštěním nového ligového ročníku 2020/2021 ke změnám nejen hráčským, ale i funkcionářským. Pozici sportovního ředitele již nebude...

Václav Černý opět mění působiště! Z Utrechtu odchází hostovat do Twente

Před rokem Václav Černý nadobro a nenávratně opustil slavný Ajax Amsterdam, v němž se navzdory slibným předpokladům i kvůli častým zdravotním komplikacím...