Spojte se s námi


Fortuna liga

Luboš Kozel: Máme možná lepší podmínky než Sparta! Co zamýšlí s Barošem?

Publikováno

dne

Luboš Kozel, nový trenér Baníku Ostrava, v exkluzivním rozhovoru pro klubový web odhalil své plány v novém angažmá! Jakou hru chce předvádět a o co by s týmem rád zabojoval?

Zdroj: fcb.cz

Bývalý kouč mládežnické reprezentace či pražské Dukly se již začíná rozkoukávat v novém angažmá. To jej přivedlo až do Slezska, kde převzal nadějný celek Baníku Ostrava.

Kdysi s Duklou odehrál poslední mistrovský zápas na Bazalech, nyní hodnotí tréninkové centrum, které na původním ligovém stadionu vzniklo. A netají se, že patří mezi špičku v České republice.

„Na Bazalech jsou podmínky, které jsou v republice srovnatelné možná jen se Spartou. A možná ještě lepší!“ lebedí si Kozel.

Co bude jistě všechny fanoušky Baníku zajímat, to je vize, jež se chce Kozel držet: „Cítím od vedení, že tady sice byl respekt k výsledkům trenéra Pánika, ostatně on posunul tým na hranici evropských pohárů. Bohužel se ale nehrál příliš atraktivní styl pro diváky. Mým cílem je proto naučit hrát mužstvo kombinačněji a techničtěji. Budu se snažit naučit mužstvo hrát fotbal, jaký mám rád.“

Kozel se také zmínil o tom, že se těší na spolupráci s Milanem Barošem: „Znám Milana ještě z doby, kdy jsem hrál, všechno je o komunikaci. My si musíme v první řadě sednout spolu, abych zjistil, jak uvažuje on. Samozřejmě jsem ho dlouho neviděl hrát. Nevím, v jakém je stavu.“

Myslím si, že za to, co odvedl pro český fotbal nebo i pro Baník, si zaslouží důstojnou tečku za svou kariérou. Ale on musí sám říct, co chce. Jestli to chce udělat teď, nebo jestli chce dokázat, že byl teď na vedlejší koleji neoprávněně. Startovní čáru má stejnou, jako všichni ostatní hráči. Z mého pohledu v případě, že bude připravený a zdravotně v pořádku, má mužstvu pořád co dát.“

Zažije na sklonku kariéry Bary ještě velký úspěch?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.