Luboš Kozel: Člověk si uvědomí, že fotbal není středem světa a jsou důležitější věci

Fortuna liga byla kvůli opatření proti šíření nákazy koronavirem na několik týdnů přerušena. Ligové týmy se tak v současné době mohou připravovat pouze v rámci tréninkových jednotek. K současné světové pohnuté situaci se vyjádřil trenér Baníku Luboš Kozel, jenž klubovým médiím poskytl krátký rozhovor.

Zdroj: fcb.cz

Trenéra Baníku momentální pozastavení ligové soutěže rozhodně netěší. Uvědomuje si však, že v současné chvíli musí jít fotbal trochu stranou. “Člověk si uvědomí, že fotbal není středem světa a jsou důležitější věci. A je určitě důležitější, aby se teď šíření koronaviru eliminovalo a život se zase mohl pomalu vrátit do normálu. Bereme to jako fakt. Asi by každý raději hrál, ale vnímáme souvislosti a současná opatření považujeme za podstatnější,” uvedl Luboš Kozel pro klubový web Baníku.

V současné chvíli Luboše Kozla těší alespoň fakt, že se tým prozatím může scházet k tréninkovým jednotkám. “Reagujeme průběžně na dostupné informace. Zatím je pro nás určující to, že do třiceti lidí může být skupina pohromadě, což pro nás znamená, že pokračujeme ve standardním režimu a celý tým trénuje pohromadě,” dále v rozhovoru sdělil Kozel.

Pokud se Fortuna liga předčasně neukončí, měl by další ligové kolo odehrát slezský celek na půdě poslední Příbrami.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No co dodat bylo by zajímavé,kdyby ukončili fotbalový ročník v tomto pořadí.Pro Spartu by to byl Historický propadák v podstatě výsledek poctivé práce snad dvousetčlenného vedení všeumělců.Největší ztrátou pro český ba světový fotbal by byl sestup léta nepotopitelného Titaniku s Příbrami.Odchodem Příbrami by utrpěla hlavně návštěvnost,vždyť tam chodí kolikrát i 450 diváků téměř,jak v Jablonci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Projekt Restart aneb Kdy se vrátí nejvyšší evropské soutěže

Některé významné evropské ligy už tuto sezónu oficiálně ukončily. Které to jsou a které se naopak připravují na dlouho očekávaný návrat?

Potvrzeno! Götze se po sezoně rozloučí s Dortmundem. Kam zamíří dál?

Fotbalově zde vyrůstal, pak odešel k rivalovi a fanoušky si opět usmířil. Tato sezona je však pro mistra světa z roku 2014...

Nechtěný Coutinho! Bayern Mnichov nevyužil opci na jeho nákup. Několik zájemců se však hlásí z Anglie

Hostování Philippeho Coutinha v bavorském Bayernu se pravděpodobně nepromění v trvalý přestup. Klub nevyužil původní opci, kterou sjednal s Barcelonou, a budoucnost...