Spojte se s námi


eSport

Lionel Messi v novém týmu týdne! Kdo ho doplní?

Publikováno

dne

Dočkali jsme se. Na druhý pokus už se fanoušci dočkali Lea Messiho v týmu týdne. Není to ale jen o něm, karty Nainggolana, Robertsona, nebo Lewandowského jsou též parádní.

Brankáři

V bráně najdeme zástupce Piemonte Calcia, Wojciecha Szczesnyho, jenž udržel čisté konto proti AC Milán. Jeho nejlepším atributem je skákání – 87 a reflexy – 89. V Serii A najdeme jen stěží lepšího brankáře.

Ben Foster po úspěšném utkání na Chelsea zazářil i proti Norwichi, na jehož hřišti udržel nulu. Slušné reflexy – 84 i skákání – 82, 76 na nahrávkách je taktéž solidní. Do Premier League starter týmu může být ideální.

Obránci

Nejlepší kartou obranné řady je Andrew Robertson. Na rychlosti má 86, vyniká ale i v bránění – 82. 79 nahrávky a 80 driblink je na krajního obránce více než dobré. Síla 76 je málo, lze ji ale vymyslet pomocí vhodného atributu, osobně doporučuji stín.

Alex Telles má stejně jako v každém z posledních ročníků hratelnou kartu. 87 rychlost je na jeho pozici dostačující, stejně jako 83 driblink a 82 bránění. 86 nahrávky je něco, co u jiného beka nenajdeme, jedná se tedy o fenomén. Sílu 78 můžete vylepšit chemistry stylem.

Portugalec Ricardo Pereira z Leicesteru je třetím hratelným obráncem dnešního seznamu. 88 rychlost, 82 bránění a 83 nahrávky, to jsou na pravého beka parádní statistiky. Stejně jako předchozí kartičky má i on největší slabinu v síle.

Na lavičce ještě najdeme Španěla Capa, který je obrovsky silný – 87 a poměrně rychlý – 86. Dále stoper Kryvtstof, jehož největší zbraní je síla – 85 a bránění – 82. Seznam obránců uzavírá Rakušan Trimmel.

Záložníci

Radja Nainggolan dostal již dlouhou IF kartu, která je na opravdu vysokém levelu. Neskutečná síla – 85, bránění – 86 i driblink – 86 z něj dělají jednoho z nejlepších defenzivních záložníků ve hře. Navíc umí i vypálit – 84 a nahrát – 82.

Van de Beek má dobrou kartu, kterou využijete spíš z lavičky. Umí vystřelit – 82, nahrát – 80 i driblovat s míčem – 82, je ale i silný – 82. Vedle něj najdeme ještě Nicolo Barellu, jeho nejlepším atributem je driblink – 83, slušné má i nahrávky – 81.

Na lavičce najdeme jednu velezajímavou kartičku, jedná se o Chorvata Oršiče. Je na něm zajímavé to, že i přes hodnocení 82 má neskutečnou rychlost – 95, ale především střelu – 88. Jeho hodnota je vysoká, přesněji 105 tisíc.

Útočníci

O jménech v útoku asi netřeba mluvit, Messiho karta je extrém. 97 driblink, 93 nahrávky a střely a 89 rychlost, to jsou čísla z jiné planety. Jeho cena se pohybuje okolo dvou a půl milionů.

Vedle něj najdeme ještě Roberta Lewandowského. 91 střely jsou paráda, podobně jako síla 84. 88 driblink je na hrotu velice důležitý, i přes svou výšku tedy dokáže slušně pracovat s míčem.

Karta Dimitri Payeta vyniká především v nahrávkách – 85 a driblinku – 84, umí ale i vystřelit – 81. Na lavičce se nachází hroťák a objev sezóny Haaland. 86 rychlost a 84 síla jsou jeho hlavní zbraně, výbornou má ale též střelu – 83.

Dále Hermann z Mönchengladbachu, který vede Bundesligu. Jeho nejlepším atributem je rychlost – 83 a driblink – 81. Na závěr Bouanga ze Saint Ettiene, který je též poměrně rychlý – 83 a umí střílet – 80.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.