Spojte se s námi


Fortuna liga

Limberský: Vrba by měl mít větší respekt k novinářům, na první dobrou startuje. Kotouly měl nechat v Plzni

David Limberský a Pavel Vrba, to bylo dlouholeté úspěšné plzeňské spojení. Zkušený kouč teď ale trénuje Spartu, 37letý bek zase dohrává kariéru v Domažlicích. Co se mu na svém oblíbeném trenérovi nelíbí?

Publikováno

dne

David Limberský a Pavel Vrba, to bylo dlouholeté úspěšné plzeňské spojení. Zkušený kouč teď ale trénuje Spartu, 37letý bek zase dohrává kariéru v Domažlicích. Co se mu na svém oblíbeném trenérovi nelíbí?

Pavel Vrba je nesmazatelně podepsaný pod většinou úspěchů Viktorie v poslední dekádě. To on vybudoval tým, který následně vládl českému fotbalu a zaujal i v evropských pohárech.

Časy se ale mění a Pavel Vrba je hlavním trenérem Sparty. To se těžko kouše Davidu Limberskému, který Vrbu bere jako svého fotbalového otce. „Pere se to ve mně, Spartě samozřejmě nefandím, ale jemu osobně přeju úspěch,“ uvedl v pořadu Tiki-Taka David Limberský.

Pro plzeňskou éru byly symbolické oslavy. Ať už hráčské v plzeňských hospodách a barech nebo trenérské před plným stadionem. Pavel Vrba tradičně při velkých úspěších předváděl před plzeňským kotlem svůj kotoul, který předvedl i na Letné hned při prvním postupu. K nelibosti Davida Limberského.

„Při prvním nějakým postupu to válí na Spartě, takže to se mi samozřejmě nelíbí… Ať si tam třeba dělá hvězdy, ale kotouly ať nechá v Plzni. Napsal jsem mu to, ale neodepsal, čekám už asi čtvrtý den,“ vyprávěl Limberský.

Pavel Vrba je známý tím, že jakmile se daří, tak má skvělou náladu, když ale nejsou výsledky, je z něj velký morous. To moc dobře ví i Limberský.

„U něj je to hodně i o výsledcích… Když se daří, tak samozřejmě rozdává úsměvy na všechny strany. Ale pak ho stejně jako trenéra Radu hodně rozpálí novináři. Já jsem mu to několikrát říkal, že by k nim měl mít trošku větší respekt, už jenom z důvodu toho, že si to pak čtou lidi. Ale on je prostě občas takovej, že na první dobrou startuje… Na tom by mohl zapracovat,“ říkal Limberský v Tiki-Taka.

Zdroj: O2 TV | Tiki-Taka

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.