Spojte se s námi


Fortuna liga

Limberský v problémech! Legendě plzeňské Viktorie hrozí osm let za mřížemi. Co provedl?

David Limberský má na kontě další průšvih. Coby legenda plzeňské Viktorie a současně hráč třetiligových Domažlic se totiž dopustil nepřípustného jednání a hrozí mu až osm let za mřížemi. Ve čtvrtek byl zadržen, nyní je vyšetřován na svobodě.

Publikováno

dne

David Limberský má na kontě další průšvih. Coby legenda plzeňské Viktorie a současně hráč třetiligových Domažlic se totiž dopustil nepřípustného jednání a hrozí mu až osm let za mřížemi. Ve čtvrtek byl zadržen, nyní je vyšetřován na svobodě.

Bývalý fotbalový reprezentant se dostal do pořádného problému. Jednoznačně největšího za celý svůj život. Jeho dřívější výstřelky a průšvihy se najednou zdají být zanedbatelné.

Za zmínku stojí například září 2015, kdy se David Limberský s Ondřejem Vaňkem vraceli domů autem z večírku a současný hráč Domažlic nezvládl řízení, narazil do plotu a od nehody se snažil utéct. Policisté jej ovšem doběhli a Limberský nadýchal 1,5 promile.

Tehdejší eskapáda jej stála milion korun a řidičský průkaz. Hlavu si z toho ovšem nedělal, když o pár dní později vstřelil gól v Příbrami a slavil jej točením volantem.

Jenže teď bude mít Limberský větší starosti s tím, co jej čeká za trest. Podle Práva byl totiž ve čtvrtek zadržen policií a obviněn z vydírání. Sice byl propuštěn a je vyšetřován na svobodě, hrozí mu ovšem až osmileté vězení.

Novinky.cz zjistily, že Limberský a další tři muži čelí podezření z vydírání, střelnou zbraní měli vymáhat po muži z Karlovarska čtyři miliony korun, za které měl Limberský v minulosti chtít výpočetní techniku k těžbě kryptoměn.

Incident se měl odehrát před dvěma týdny v jedné s karlovarských kaváren. „Limberský měl na poškozeného křičet, že ho okradl a že chce zpět své peníze. Vzápětí další ze čtveřice obviněných vytáhl na muže pistoli, se kterou ho nejprve udeřil do zátylku a poté mu ji přiložil k hlavě a opakovaně se ptal, do kdy peníze vrátí,“ uvádí server Sport.cz.

Celá situace skončila tím, že poškozený slíbil, že peníze vrátí do konce listopadu.

Zdroj: Právo, Novinky.cz, Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.