Reklama

Limberský: Do Sparty bych nešel ani za miliardu. Krmenčíkovi jsem nadával, že šel do Slavie

David Limberský je bezpochyby ikonou fotbalové Plzně, ve které před touto sezónou ukončil svou profesionální kariéru. Stal se velkým srdcařem Viktorie, proto mu drásají srdce odchody Pavla Vrby a Michaela Krmenčíka do pražských “S”.

Ve Spartě se Limberský krátce mihnul, v sezóně 2007/08 v rudém dresu odehrál 12 zápasů. Pak se ale vrátil do Plzně, kde se stal členem zlaté éry. Společně s Pavlem Horváthem, Pavlem Vrbou, Danielem Kolářem či Markem Bakošem se podepsal pod nejlepší dekádu plzeňské Viktorie v historii.

A také si vybudoval pořádnou nenávist ke Slavii a Spartě, se kterými bojoval o titul. Naopak k Viktorii si vybudoval takový vztah, že nechtěl odcházet nikam jinam do ligy, aby proti ní nemusel nastoupit. Odebral se tak do třetiligových Domažlic.

A nevyslyšel by ani nabídku svého fotbalového táty Pavla Vrby, který momentálně trénuje pražskou Spartu.

“Ani za miliardu. Do Sparty určitě ne. Trenéra mám jako druhého tátu a přeju mu úspěch, i když Spartě nefandím. A vážně bych tam nešel,” uvedl v rozhovoru pro Deník Sport David Limberský.

Těžko kouše i příchod Michaela Krmenčíka do pražské Slavie, se kterou sváděl boje o ligový titul v dresu Plzně.

“Nadával jsem mu hodněkrát. Je prostě špatně, že šel do Slavie. I jemu osobně přeju, ať je šťastný, ale Slavia? To je snad ještě horší než Sparta, té taky nefandím. Věřím, že Krmelec tam ukončí roční hostování a pak půjde zpátky do zahraničí nebo do Plzně. Chci doufat, že to bude jen rok, o kterém si později řekne, že to byl omyl,” je naštvaný Limberský.

V Plzni však mají omezené možnosti, proti Spartě a Slavii si rozhodně nemůžou finančně vyskakovat. I to může být důvod, proč se Krmenčík s Vrbou místo návratu do Plzně rozhodli odejít do Prahy.

Ostatně, i David Limberský dostal nabídku pokračovat jen za omezených finančních možností. Podle jeho slov ale peníze nehrály roli, Limberský už v sobě nenašel chuť pokračovat.

Zdroj: Deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Když byl u nás na Spartě, tak hrál velký kulový a bral balík. Tomu se říká nevdek. P. Limbersky je arogantní, bezcharakterni floutek, kterého zajímají jen peníze. A abych nezapomněl, je to hovado, který jezdí opilý a ještě se tím chlubí.

  2. Lžimberský mi nestojí ani za pozdrav. Je to bezpáteřní, arogantní hovado, stejně jako jeho kamarád Krmenčík. Mûžete si podat ruce. Jeden řídí opilý bourá a chlubí se tím a druhý zmrd to samý a pak uteče a hodí to na manželku. Oba dva jsou zkurvení z…i!

  3. Sparta ti dala jen šanci,dostal si velký prachy,koupil si si silné luxusní auto,jsi namyšlený,hloupý arogantní hovado a taky to tak dopadlo,patříš mezi ty prachatý floutky ožralý a feťácký,rádoby podnikatelských tatínků,co v té době bourali a zabíjeli lidi,a to je dodnes a stále bude,protože se změnila mentalita lidí v hloupé arogantní chování a nadřazenost,hlavně v Praze a větších městech,všichni si myslí,že když mají prachy,moc,známý a rádoby kamarádíčky cokoli a na cokoli není nemožné,za vše můžou divoké 90.léta,kdy kdo mohl kradl a teď si hrají na podnikatele a mocipány.A tato odporná doba bude trvat,dokud nedostaneme pořádný výprask v podobě katastrofy,tornádo a pár lokálních katastrof nestačí,bohužel to vždy nejvíce odnesou obyčejní slušní lidé,a to i na životech.A bude už jen hůře,dobře už nám bylo!!!

  4. No tak miroslave ? Limberský je sice hovado ale na koho to teď budu řvát ?miroslave ty jsi hovado zní blbě !!!

    • Jsem Sparťan a ty?A to ve fotbale i v hokeji od malička od školky,i když samotnou Prahu nemusím,proč a z jakého důvodu bych měl být hovado,možná pro někoho jsem,spíše pro anti-sparťany,můžu já za to že nám ve fotbale se poslední dobou více objevují,ale nejenom v něm,ale napříč celým státem ale i světem a po celý život člověk naráží na hloupé blbce a hovada.Těch mrzáků kvůli takovým to hovadům je,co kdyby zmrzačil tvé dítě,syna či dceru,nebo kohokoli blízkého či kamaráda,to by si si srandu asi nedělal,v této době přijít o opravdového slušného blízkého či kamaráda je na hovno.Dříve a dosud stále a v této době bohužel nejvíce platí pořekadlo,nejhorší je srážka z blbcem!!!

  5. Vážený pane Limberský, za Vámi udávanou cenu by museli být aspoň dva desetiletý, aby z nich vychovali něco obstojnějšího, než je Vaše schránka…

  6. “Do Sparty bych nešel ani za miliardu.”tak to Ti tak žeru.Za miliardu bys ve Spartě chytal pod kotlem piva.

  7. Do Sparty se nedivím, tam chodí jen dobrodruzi z Balkánu či Severu a hráči typu Pavelky o které nikdo nestojí. Ale Ferrari by ve Slavii ani neleštil ani lavičku. Krmenčík je chytrý, že tam šel, vydělá balík. Do Plzně se nevrátí, neboť nebude možná kam. Pan Šádek se o to postará..

  8. Ty jsi ani na tu Spartu neměl, to byl velký omyl kdo tě chtěl,12 zápasů a šup zpátky do zatáčky, tak tu zase nelži ty své moudra, kašpare vylitej.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené