Spojte se s námi


Bundesliga

Lewandowski je robot! Celý podzim sázel góly jak na běžícím páse a ihned po posledním utkání roku podstoupil operaci

Publikováno

dne

Robert Lewandowski je tuto sezonu v životní formě. Už nějakou tu dobu si však s sebou nesl problém s tříslem. Jen pár hodin po posledním utkání letošního roku s Wolfsburgem zamířil na operační sál!

Třicet gólů v pětadvaceti utkáních. Polský střelec zraje jako víno! V jednatřiceti letech se dostal v dresu Bayernu Mnichov do životní formy a je jedním z hlavních důvodů, proč se skomírající bavorský klub drží v boji o titul.

Trenér Flick měl před posledním zápasem roku velký problém poskládat základní jedenáctku ze zdravých hráčů. I proto musel již delší dobu Lewandowski údajně přecházet zranění třísla.

Na jeho výkonech to ale nebylo vůbec poznat. Před zápasem s Wolfsburgem lékařský tým potvrdil, že je operace naplánována tak, aby hlavní hvězda týmu nevynechala ani zápas.

Jen několik hodin po závěrečném hvizdu tak Lewandowski zamířil na sál. Operace proběhla úspěšně a Polák nyní bude mít celou zimní pauzu na to, aby se plně zotavil. Na utkání s Herthou Berlín, které se odehraje 19. ledna, by tak měl být naprosto fit.

Reklama

Oblíbené