Spojte se s námi


eSport

LCS: Ví Doublelift, o čem je stávka v LCS? Slavný marksman svými názory dost pobouřil komunitu

Americká LCS je vlivem sporu Riotu a americké herní komunity, v čele s Hráčskou asociací LCSPA, pozastavena. Doublelift tomu všemu navíc nedávno přidal svým vyjádřením, jež se týká aktuální stávky LCS.

Publikováno

dne

Americká LCS je vlivem sporu Riotu a americké herní komunity, v čele s Hráčskou asociací LCSPA, pozastavena. Doublelift tomu všemu navíc nedávno přidal svým vyjádřením, jež se týká aktuální stávky LCS.

Doublelift vždy byl na americké scéně mužem dvou tváří. Jedni ho chválí za jeho přinos k LCS. Avšak na straně druhé už nejednou tento veterán LCS vyřkl názory, nad kterými občas zůstává rozum stát.

O další podobný kousek se Doublelift postaral nedávno, kdy vydal prohlášení k aktuální stávce LCS. Některé jeho výroky ale značně zvedly mandle celé komunity, a to zcela po právu.

„Chci říct, že mi na tom záleží, ale pokud je zde možnost stát při Akademii a nechat zrušit LCS Summer Split, jak Riot vyhrožuje nebo to nechat to být, nechám to tak,“ prohlásil Doublelift.

To co však pokračovalo dále jen naplno ukázalo, že legenda LCS ani pořádně neví, o čem aktuální stávka je a co je její cílem. „Je to jako jaderné tlačítko. Proč je to vůbec součástí rovnice? Všichni budou jen trpět.“

„Lidé si myslí, že jsem sabotoval vyjednávání. Jsou však na omylu. Nechci aby se tohle dělo. Nikdo nechce, aby se LCS zrušilo,“ doplnil následně.

Zmatený Doublelift si tak následně přidal víc otázek, než odpovědí. Jeho reakcí si všimly mnohé osobnosti americké scény.

„Do p**ele… Doublelift jedním streamem zmařil veškeré snahy asociace,“ zareagoval jeden z největších LoL streamerů.

Veterán LCS si tak svými někdy až egoistickými pohledy na věc opět znepřátelí celou komunitu, která už na některé jeho názorové eskapády není zvědavá. Navíc jeho příspěvek moc nepomůže k aktuálně vyhrocené situaci.

Zdroje: LCS, Kotaku, Jake Lucky, Christian Riviera

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.