Spojte se s námi


Fortuna liga

Ladislav Krejčí je dle španělského deníku AS domluvený na přestupu do Realu Betis

Ladislav Krejčí má od Sparty příslib letního přestupu do zahraničí a nyní se zdá, že je vše domluveno. Mladý stoper úřadujícího mistra České republiky má namířeno do Realu Betis, alespoň s touto informací pracuje španělský web AS.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí má od Sparty příslib letního přestupu do zahraničí a nyní se zdá, že je vše domluveno. Mladý stoper úřadujícího mistra České republiky má namířeno do Realu Betis, alespoň s touto informací pracuje španělský web AS.

Podle španělského deníku AS je Ladislav Krejčí, kapitán Sparty, domluvený přestoupit do Realu Betis, který se momentálně nachází na sedmém místě ve španělské La Lize. Transfer údajně nebyl ještě definitivně dotažen, ale s hráčem i s klubem by měla být dohoda ústně domluvená.

Zdroje blízké španělskému klubu naznačují, že cena přestupu by se mohla pohybovat kolem 8 milionů eur (cca 202 milionů korun). Ladislav Krejčí, 24letý český reprezentační fotbalista, by měl být údajně dohodnut na přestupu v létě tohoto roku. Smlouva s jeho současným týmem vyprší 30. června 2025.

Posila do zadních řad

Zelenobílí dle deníku potřebují středního obránce kvůli zraněním a odchodům hráčů, kterým vyprší v létě smlouva. Z toho důvodu se začali zajímat o Krejčího, kterého si všimli ve dvou letošních zápasech Evropské ligy proti Spartě.

V letošní sezóně vstřelil osm gólů ve 30 zápasech a má na kontě i tři asistence. Může hrát i defenzivního záložníka a díky svým schopnostem by se mohl hodit do plánů trenéra Pellegriniho.

Je hotovo?

Jednání ohledně přestupu Krejčího prý probíhají už několik týdnů a zdá se, že se posunula k dohodě s hráčovým agentem a Spartou.

V minulosti se spekulovalo o zájmu dalších klubů, jako je Girona a Sportingu Lisabon, ale ani hráč ani jeho současný klub nebyli s nabídkami spokojeni.

Je ale otázkou, zda je Sparta odchotna se na přestupu dohodnout za takových podmínek, ačkoliv v minulosti požadovala více. Navíc se cena hráče může zvýšit na EURU.

Zdroj: AS

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.