Spojte se s námi


Ostatní

Lačný a Hlinka po půl roce končí v Gruzii. Postěžovali si na nevyplacení odstupného, myši na hotelu i další pikantnosti

Publikováno

dne

Jeden oblékal před osmi lety i dres Sparty, druhý byl ještě před rokem hráčem Baníku Ostrava. Nyní po krátkodobém půlročním působení, oba končí v gruzínském klubu Torpedo Kutaisi. Klub opustil čínský investor a oba slovenští hráči dostali výpověď.

Miloš Lačný a Marek Hlinka na své angažmá v Gruzii nebudou vzpomínat v dobrém. Gruzínský přední klub Torpedo Kutaisi, opustil hlavní sponzor z Číny a oba Slováci dostali výpověď. Vedení klubu jim navíc odmítá vyplatit odstupné.

„Dostali jsem výpověď bez odstupného, takže jsme papíry nepodepsali a řeší se to přes právníky. Během dovolené nás zaskočila nepříjemná zpráva. Oznámili nám, že skončil investor z Číny a přichází k hráčskému odlivu,“ řekli pro deník Sport Lačný s Hlinkou.

Postěžovali si i na místní život a vybavení klubu. „Byla to katastrofa. Žádná posilovna, regenerace. Hřiště bylo také špatné. Zastavil se tam čas, něco podobného jsem v životě neviděl. Staré budovy, jídelna a další věci okolo klubu, “ přiznal Hlinka.

Ubytování a stravování? „Stalo se i to, že jsme před zápasem dostali řízek se špagetami. A hotel? Plesnivé stěny a myši běhající po podlaze,“ ukončil rozhovor druhý z hráčů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.