Spojte se s námi


Fotbal

Kteří hráči z týmů v Premier League mají podle svých spoluhráčů „nejtužší kořínek“?

Publikováno

dne

Televizní stanice SkySports již dlouho publikuje svůj pořad Soccer AM. Ten uspořádal v poslední době spoustu rozhovorů s fotbalisty a ti vybírali nejsilnějšího hráče ve svém týmu. Mezi hosty nechyběli hráči z Manchesteru, nebo zástupce Leicestru city.

Arsenal FC, Sead Kolasinac – Šestadvacetiletý Bosňan se v rozhovoru sám zvolil za nejhouževnatějšího hráče londýnského týmu. Za největší „konkurenci“ označil řeckého stopera Sokratise.

AFC Bournemouth, Jefferson Lerma – Kolumbijský záložník je podle slov skandinávské hvězdy Bournemouthu Joshui Kinga ten s nejtužším kořínkem v anglickém mužstvu. Tento defenzivní záložník stihl tuto sezónu nasbírat již 9 žlutých karet.

Leicester City, Caglar Söyüncü – Teprve 23letý stoper se světu ukázal tuto sezónu jako velmi kvalitní obránce. Tureckého reprezentanta za nejhouževnatějšího člena kádru Leicesteru označil spoluhráč z obrany Ben Chilwell.

Manchester City, Fernandinho – Brazilský veterán ve službách Manchesteru City za nedlouho oslaví své pětatřicáté narozeniny a jeho působení v Manchesteru se chýlí ke konci. Přes jeho věk ho však Benjamin Mendy označil za hráče s nejtužším kořínkem z týmu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.