Spojte se s námi


Fortuna liga

Krejčí po Pardubicích: Zlepšují se proti nám každý zápas. Je vidět, že chtějí hrát fotbal

Sparta dokázala jako jediný český prvoligový tým o víkendu zvítězit. Hrála totiž jeden ze dvou zápasů, které nebyly odloženy a může za to být ráda, jelikož má na svém kontě o další tři body více, než rival ze Slavie, který bude muset v dohrávce taktéž zvítězit. Co po zajímavém utkání řekl Ladislav Krejčí?

Publikováno

dne

Sparta dokázala jako jediný český prvoligový tým o víkendu zvítězit. Hrála totiž jeden ze dvou zápasů, které nebyly odloženy a může za to být ráda. Díky tomu má na svém kontě o další tři body více, než rival ze Slavie. Co po zajímavém utkání řekl Ladislav Krejčí?

Víkend nám z pohledu českého fotbalu zhatilo počasí. Odkládal se zápas za zápasem, v sobotu jsme viděli pouze zápas Sigmy Olomouc se Slováckem. Ten dopadl smírně, oba trenéři se ale zlobili, proč nebylo utkání odloženo, jelikož je trávník zničený na několik měsíců.

Čekalo se tak na to, zda se vůbec bude hrát v neděli. Zápas Plzně na Baníku se odložil hned v sobotu, další zápasy čekaly. Slavia i přes to, že musela absolvovat náročnou cestu do Zlína, nakonec nebyla nucena hrát. Viděli jsme tím pádem pouze utkání Pardubice – Sparta.

Trávník na východě Čech byl výborně připravený a všichni, kteří se na něm podíleli, si zaslouží pochvalu. Sparta nastoupila v odlišné sestavě, hned osm hráčů bylo jiných oproti souboji s Realem Betis, který ve čtvrtek Sparta zvládla za tři body.

Zápas toho mnoho hezkého nenábídl, nenabídl, nakonec se ze tří bodů radovali hosté, kteří sice v závěru inkasovali, avšak branka byla z důvodu ofsajdového postavení střelce odvolaná. Po zápase se k mikrofonu dostal dvougólový Ladislav Krejčí a řekl pár slov.

Krejčí na tiskové konferenci

„Jak jsme viděli ke konci, nebylo to nic jednoduchého. Pardubice se proti nám zlepšují každý zápas. Je vidět, že chtějí hrát fotbal. Klobouk dolů i před správnou stadionu, jak to dali dohromady.

Dalo se tady hrát a my jsme to zvládli. Jako jedni z mála jsme hráli. Za pár dnů se na to nikdo nebude ptát. Zaplať pánbůh za to, že jsme vyhráli. To je pro nás nejdůležitější,“ řekl Krejčí.

Ten se konečně vrací zpátky na hřiště po měsíční pauze, kdy svému týmu chyběl. Teď opět potvrdil svou důležitost, v zápase vstřelil obě branky svého celku a vystřelil tím důležité tři body, jelikož má Sparta na Slavii náskok pěti bodů, i když má rival zápas k dobru.

„Vždycky to může být lepší. Zatím jsem odehrál jen dva zápasy. Cítím se ale velmi dobře. Zbývá ještě pár zápasů. Doufám, že to bude ještě lepší,“ dodal kapitán Sparty.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené