Spojte se s námi


Chance Liga

Krejčí na poslední chvíli jinam než do Girony? Nehrozí! Sparťanský kapitán odmítl nabídku klubu, který jej chtěl „uloupit“

Ladislav Krejčí má ze Sparty Praha namířeno do španělské Girony, na poslední chvíli se ale do hry vložil ještě jeden vážný zájemce. Kapitán letenského celku má ovšem jasno v tom, kde chce v příští sezoně hrát.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí má ze Sparty Praha namířeno do španělské Girony, na poslední chvíli se ale do hry vložil ještě jeden vážný zájemce. Kapitán letenského celku má ovšem jasno v tom, kde chce v příští sezoně hrát.

To, že Krejčí posílí Gironu, je v podstatě jasné už nějakou dobu. Navzdory zájmu dalších zahraničních celků se sparťan rozhodl pro tento španělský mančaft.

Na poslední chvíli to ale mohlo klidně dopadnout jinak. Krejčího se ještě pokusil přetáhnout jiný klub, také z nejvyšší španělské La Ligy. O koho se jedná?

Podle informací, které přinesl portál inFotbal, má jít o Real Betis, tedy celek, jenž o Krejčího služby stál už také nějaký čas a usilovně se snažil jej získat.

Krejčí je ale už déle odhodlán odejít jedině do Girony, a tak měl Real Betis odmítnout. Jeho přestup do Španělska je nyní již velice blízko a nic mu nebrání.

Krejčí se stane nejdražší posilou v dějinách Girony

Jako kapitán se Krejčí tučným písmem podepsal pod oběma sparťanskými tituly a bylo jasné, že po letošní sezoně už jej na Letné asi nic neudrží.

Sportovní ředitel Tomáš Rosický se rozhodl, že nebude klubové opoře bránit v odchodu, když toho pro Spartu v posledních sezonách tolik udělala.

Fanoušci nejspíš odchod v podstatě již nyní legendárního obránce či středního záložníka opláčou, Krejčí je ovšem připraven na novou kapitolu své fotbalové kariéry.

V Gironě by se měl stát nejdražší posilou v klubové historii, Španělé na tomto přirozeném lídrovi budou chtít postavit defenzivní formaci v novém ligovém ročníku.

Zdroj: inFotbal, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.