Reklama

Kotel Sparty se loučí! Od nové sezony bude fandit jinde

Kotel pražské Sparty se loučí se svým tradičním místem. Vedení týmu z Letné tak učinilo po dohodě se zástupci vlajkonošů, kteří se tak rozloučili jak s horní, tak se spodní částí svého sektoru. Kde budou od nové sezony fandit?

Zdroj: sparta.cz

Sektor nejhlasitější části sparťanských fanoušků byl dlouhá léta umístěn v rohu. Po dlouhodobých diskuzích se to od nové sezony změní. Kotel Sparty se tak symbolicky rozloučil i se spodní částí tribuny, která je zaplněná při největších zápasech.

Kde je nově budeme moci vídat? Dle očekávání se z rohu posunou doprostřed za branku. Ovšem již by jim měla patřit pouze spodní část. Z té budou mít o něco horší výhled, za to budou blíže hráčům. Těšit se také můžeme na vylepšená chorea.

Novinkou by měla být i chybějící síť. Alespoň tedy na zkoušku. Místo mříží, které sektor ohraničují, budeme nově vídat plexiskla. A to i u sektoru hostí. I ten projde určitou změnou, která stále není veřejně známá.

Jedno je ale jisté. Mezi sektorem hostí a fanoušky Sparty nebude taková mezera, jako doposud. Sparta tím totiž přicházela o velké množství míst, které budou moci fanoušci ve větších utkáních zaplnit. I sektor hostí totiž budou ohraničovat plexiskla.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Sám si kozel 😀 Red Bull dává normálně křídla, ve zvláštních případech zdá se leptá mozek 😀

 1. Nechápu ty plexiskla kolem kotle, co si pamatuju, tak z kotle do okolních sektorů nikdy nic nepřilítlo. Levnější vstupenky do kotle ti jsou taky k ničemu, páč tě u vchodu do jinejch sektorů kontrolujou.
  ******************************************************************************
  Lepší by byla celá spodní tribuna jako kotel od D38-41

 2. Red bull právě dokázal,jak je z kotle zamindrákovaný…ne každý tým má fans jako my z Letné…nikoho nezajímají články o Plzni apod.,ale jak se objeví něco o týmu z Letné,tak je ihned pozdvižení…kazdý má potřebu se vyslintat

 3. Tak hlavně místo těchto kosmetických úprav by to chtělo konečně generální rekonstrukci celého stadionu, ten už je tak leda pro ostudu.

  • Zbytečné když od roku 2028 max.2030 bude Sparta hrát na novém Narodnim stadionu na Strahově a Křetinskému zustanou další pozemky ( pod nynějšim stadionem) o které mu celou dobu jde tak jako o pozemky na bývalém místě treninkového hřiště kde si staví tu opičarnu !!

 4. Rekonstrukce nebude,Křetínský Spartu kupoval s tím,že na místě stadionu bude hotelový komplex a snad i něco jiného.Taky jím dosazené vedení tvrdilo,že si dovedou představit odstěhování z Letné.A mně na tom vadí,že nešel likvidovat místo Sparty raději Zbrojovku.Měl by to v rodném Brně!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené