Spojte se s námi


Serie A

Konflikt v AS Řím! Schickovi spoluhráči se napadli během poločasové pauzy

Publikováno

dne

K velice peprnému a nepříjemnému střetu došlo během poločasové pauzy v zápase SPALu a AS Řím. V šatně hostujícího celku se během poločasové pauzy do sebe pustila dvojice fotbalistů! A Římané poprvé pod taktovkou Claudia Ranieriho prohráli.

Do šaten šli hráči domácího SPALu s náskokem 1:0 a směřovali za ligovou výhrou, na kterou čekali už šest zápasů. Z výsledku byli rozhozeni hráči římského AS, na kterých byla znát nervozita.

Podle deníku Gazzetta došlo mezi dvěma hráči, konkrétně Edinem Džekem a Stephanem El Shaarawym, ke slovní potyčce. Ovšem nezůstalo jen u ostrých verbálních útoků ze strany bosenského reprezentanta. Třiatřicetiletý útočník měl, dle italských médií, svého spoluhráče chytit pod krkem a přitlačit ke zdi.

Jak vysoká byla frustrace Edina Džeka i celého týmu dokazuje fakt, že Džeko vyeskaloval celý incident jen kvůli tomu, že v prvním poločase nedostal v nadějné pozici přihrávku právě od El Shaarawyho.

Claudio Ranieri celou situaci vyřešil střídáním italského útočníka ve 46. minutě. I přes dorovnání stavu prohrál AS Řím nakonec 2:1 a poprvé pod Ranierim poznal hořkost porážky. La Lupa po 28. kole Serie A ztrácí na pozice zaručující Ligu mistrů čtyři body.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.