Spojte se s námi


Fotbal

Konec Nedvěda v Juventusu? Majitel je nespokojen a plánuje čistku

Publikováno

dne

Blíží se konec Pavla Nedvěda v nejlepším italském celku? Dle italských webů se jeví tato varianta velmi pravděpodobně. Majitel je nespokojen se situací v klubu a plánuje čistku ve vedení.

Zdroj: pinterest.com

Juventus opět obhájil mistrovský titul, již podeváté v řadě. Majitel Agnelli ale přesto spokojen není. Důvod? Tým sice skončil na prvním místě, náskok měl ale pouze jednobodový.

Navíc v posledních čtyřech utkáních třikrát prohrál. Téměř jistě tak klub opustí trenér Sarri, který rozhodně nepatří mezi oblíbence fanoušků. Ti měli raději předchůdce Allegriho, který byl právě Nedvědem vyhozen.

Společně s Nedvědem má klub opustit i sportovní ředitel Paratici. Kdo ale bude náhradou za legendu českého fotbalu? Odpověď není tak těžká. Novým víceprezidentem se má stát Gianluigi Buffon, který je dozajista jednou z největších legend klubu v celé historii.

A jeho první cíl má být jasný. Jak majitel, tak fanoušci, si přejí návrat trenéra Allegriho. Ten by se změnou ve vedení mohl mít na návratu zájem. A Nedvěd bude hledat nové místo, kde by mohl ukázat své schopnosti.

Zdroj: dagospia.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.