Spojte se s námi


Fortuna liga

Konec Krejčího ve Spartě? Pokud vím, tak nic ohledně případného přestupu není uzavřeno, prozradil Priske

Ladislav Krejčí zřejmě odehrál svůj poslední zápas na Letné. Kapitán Sparty by měl v létě zamířit do Evropy a okusit první zahraniční angažmá. Trenér Brian Priske ale dal fanouškům malou jiskru naděje v pozápasovém rozhovoru.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí zřejmě odehrál svůj poslední zápas na Letné. Kapitán Sparty by měl v létě zamířit do Evropy a okusit první zahraniční angažmá. Trenér Brian Priske ale dal fanouškům malou jiskru naděje v pozápasovém rozhovoru.

Ačkoliv se v neděli hrálo finále mistrovství světa v ledním hokeji, fanoušci Sparty slavili jinde. Po remízovém utkání s Viktorií Plzeň si mohli užít oslavy doublu na Letenské pláni.

Zápas byl zároveň rozlučkou pro mnoho hráčů. Klub takřka jistě opustí Jan Mejdr, David Pavelka či Jakub Pešek, do pohárové Evropy zase pravděpodobně zamíří kapitán Ladislav Krejčí.

Právě ten byl v utkání vystřídaný, aby si mohl užít ovace tribun. Trenér Brian Priske ale po utkání odmítl potvrzení jeho odchodu, ačkoliv si sám nejspíše uvědomuje, že jej v příští sezoně už trénovat nebude.

„Nikdy nevíte, co se ve fotbale stane. Pokud vím, tak nic ohledně případného přestupu Ladislava Krejčího není uzavřeno. Dokud nebude nic podepsáno nebo oznámeno, zůstává naším kapitánem.

Já jsem samozřejmě cítil tu úžasnou atmosféru během střídání. Chtěl bych ho strašně vyzdvihnout a pochválit. Úžasný fotbalista a skvělý člověk. Dávám mu veškerý respekt. Ukázal, jak vést tento klub,“ řekl Priske na tiskové konferenci po zápase.

Krejčí byl i hlavním lídrem pozápasových oslav, které byly, stejně jako minulý rok, obrovské. Před příchodem hráčů vystoupili interpreti, kteří mají Spartu v srdci v čele se Saxem, Manenem či Rohonym.

Právě píseň Rohonyho s názvem Letná v posledních dnech trenduje na českém internetu a fanoušci si jí poprvé mohli vychutnat naživo, i když s vykřičeným hlasem interpreta.

Na závěr se fanoušci dočkali i Vojty Dyka a po písni Na srdci S zamířili k televizním obrazovkám sledovat závěr hokeje mezi Českem a Švýcarskem. Oslavy se tím pro ně o pár hodin ještě protáhly.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.