Spojte se s námi


Fortuna liga

Konec bojkotu kotle Sparty! Klub šel fanouškům naproti a Letenští akceptovali nový program, jehož plnění může snížit tresty

Fanoušci Sparty se dočkali. Bojkot kotle je u konce, aktivní skupina Letenští akceptovala podmínky klubu a jeho program, jehož plněním se může snížit trest vstupu na stadion.

Publikováno

dne

Fanoušci Sparty se dočkali. Bojkot kotle je u konce, aktivní skupina Letenští akceptovala podmínky klubu a jeho program, jehož plněním se může snížit trest vstupu na stadion.

Podzimní utkání se Slováckem bylo posledním domácím, kde se ukázala skupina Letenští, která patří mezi aktivní fanoušky a je ve vedení kotle.

Následně vyhlásila bojkot, který byl rozhodnut z důvodu udělení trestů vstupu na stadion několika příznivcům. Spor trval i přes zimní vyjednávání.

Na Letnou sice stále chodil velký počet fanoušků, organizované fandění nicméně neexistovalo, i když se o něj mnozí snažili.

Na Letné bylo ticho a jakmile přijel početnější tábor hostujících fanoušků, byli zde jako doma. Nyní se ale zdá, že je tato fáze konečně u konce.

Letenští totiž vydali na svých sociálních sítích jasné vyjádření, ve kterém slibují návrat na tribuny již v dalším domácích zápase.

„V listopadu minulého roku jsme vyhlásili bojkot domácích zápasů, a to z důvodu nepřiměřeně vysokých trestů uložených aktivním členům kotle. V prosinci byl na osobní schůzce klubu tlumočen náš postoj a podmínky, za kterých bude protest z naší strany ukončen.

Reakcí byl zájem situaci řešit a dotáhnout ji do konce během ledna/začátku února. V tomto týdnu jsme pak byli seznámeni s novým programem pro fanoušky se zákazem vstupu na stadion. Plněním programu je možné snížit trest až o 70 % jeho délky trvání.

Tento vývoj událostí akceptujeme a bojkot účasti kotle se na Letné ruší. Od příštího domácího zápasu (vs. Brno, 2.4.) se vracíme na svá místa,“ oznámila skupina aktivních fanoušků Sparty.

Domluva kotle s vedením klubu přichází v ideální dobu, hráči potřebují podporu svých příznivců v cestě za titulem, Spartu navíc čekají domácí zápasy se Slavií a Plzní.

Zdroj: Letenští

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.