Spojte se s námi


Fotbal

Komplikace pro Real Madrid! Večer se bude muset obejít bez klíčového obránce

Real Madrid informoval, že francouzský stoper Raphael Varane měl pozitivní test na covid-19 a vynechá tak večerní zápas s Liverpoolem.

Publikováno

dne

Real Madrid informoval, že francouzský stoper Raphael Varane měl pozitivní test na covid-19 a vynechá tak večerní zápas s Liverpoolem.

Zdroj: Pixabay

Real Madrid se dnes utká v prvním čvrtfinálovém zápase Ligy mistrů na domácí půdě s anglickým Liverpoolem.

Chybět mu však bude francouzský stoper Raphael Varane, který byl pozitivně testován na covid-19.

Po absenci kapitána Sergia Ramose je to pro Bílý balet další tvrdá rána, kterou bude muset kouč Zinedine Zidane vyřešit.

V nominaci Realu Madrid na dnešní klání evropských gigantů zbyli jen stopeři Nacho a Militao, kteří s největší pravděpodobností duel zahájí.

Alternativou pro Zidana může být v případě nouze i nasazení Casemira na pozici stopera. Tato varianta je spíš méně pravděpodobná a brazilský defenzivní štít nastoupí na své pozici před zmiňovanými stopery.

Jak to nakonec Zidane poskládá a jestli to bude mít na výsledek zápasu výrazný vliv, se dovíme dnes večer.

Zdroj: Marca

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.